Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Muhabbet Sohbet Muhabbet

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
gecmiş olsun.Allah yardım etsin.gerçekten inanılmaz bir zamanda yaşıyoruz,insanların vicdanının bittiği zamanlar.
@interceptor Vicdan letâifi körelmiş insanlarla ömür tüketmek nedir bu aciz pek iyi bilir. Fakat içimi saran imtihandayız duygusu isyan etmemek için ilaç mahiyetinde hamdolsun.
Sana kabul edersen naçizane tavsiyem, bak görme - dinle lakin duyma - konuş veya konuştur ama kendi muhasebene ve inancına göre sindir.
İnsan terbiyecisi olma ahkamı kesebilecek kadar dinç değilim muhtemelen sende öylesin ruhen çöküksün.
La havle vela kuvvete illa billah de yükle manevi kuvveti tevekkelü alallaha yaslan inan başka gidecek liman yok.

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
3) Bir şey söyleyeceğiniz zaman söze “bence” ya da “ inanıyorum ki” diyerek başlamayın.

Söylediğiniz şeyin sizin fikriniz olduğu zaten ortadadır, “bence” dediğiniz zaman özgüven eksikliği ifadesi yaratmış olursunuz.
..............

@Placidus ben felsefe dersinde bence demediğim için düşük not almıştım. Simdi bence kelimesini cok kullanırım. Özgüven eksikligi olarak değerlendirmesen :)

Placidus

FK Yorumcu
FK Yarışmacı
JkcUDD
Takım
jXd4NV
@AsyA akademik ifadelerde şarttır. ☺ Çünkü o koşullarda sizden konuya dair açıklamalar beklenir ve yorum bazlı fikirlerinizi öne çıkartabilmek adına veya mevcut bir yoruma ek açıklama yaparken " Bence " Kullanılması gerekmektedir. Fakat psikolojide bu devamlılığı olan bir durum değildir o yüzden en çok kabul gören yorum özgüvensizlik belirtisidir. 😇

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
@interceptor Vicdan letâifi körelmiş insanlarla ömür tüketmek nedir bu aciz pek iyi bilir. Fakat içimi saran imtihandayız duygusu isyan etmemek için ilaç mahiyetinde hamdolsun.
Sana kabul edersen naçizane tavsiyem, bak görme - dinle lakin duyma - konuş veya konuştur ama kendi muhasebene ve inancına göre sindir.
İnsan terbiyecisi olma ahkamı kesebilecek kadar dinç değilim muhtemelen sende öylesin ruhen çöküksün.
La havle vela kuvvete illa billah de yükle manevi kuvveti tevekkelü alallaha yaslan inan başka gidecek liman yok.
ben bu dünya da sadece nefes alıyorum.yine de teşekkür ederim Eyvallah :giggle::giggle:

müstahsen

FK Üyesi
Hadi leen ordan cemşit, daha gecen gun tlfonla arayip, forumda neler olup bittigini kelime kelime anlattin..:dfg
Kimlerin kulaklari cinladi acep..: p

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar