Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Arşiv Sohbet Muhabbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaşıma bakmadan neden dalarım çocukların arasına kar oynamak için beni kalbura çevirdiler sırsıklam oldum hala isinicam :D
Birde beni model olarak dikip kardam adam yapmaya çalışmaları çok komikti bütün çocuklar melektir :)

@SiyahSancaktaR abi hani sırf bana muhalefet olsun diye oy kullanmışsınya kim önde söylermisin kuş diliyle söyle kimse anlamaz 😃

@Meva, asıl muhalefeti sana söylemeyerek yaptim kahkaha ile keyiflendim şu an cimcime sagolasin eksik olma :D

@Meva, sen koskoca yönetici ben gariban fakir üye benden mı medet umarak benimle eğleniyorsun yakıştırmadim sana cimcime muhterem kardeşim benim 😥😥😥

@SiyahSancaktaR, yok abi o nasıl söz eğlenmek falan başka forumları bilemem ama bizim forumda yönetici üye ayrımı yoktur herkes eşit sen orda yazılana bakma 😊 ayrıca şu anda kim önde cidden bilmiyorum 😃

@Meva, biliyorum takıldım ben değerli muhterem kardeşim benim müsterih olasın baştacisin :)
Ama yine de söylemem kusura bakma yani:D

@Meva, şikemperver abini kolayca ikna edebilirdin ama maaalesef yapamadın değerli muhterem kardeşim benim :D

Soğuk kış gecelerinde vazgecilmezim salep tarçın olmazsa olmazı:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri