Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yorum Polis katiline çöp poşeti giydirmeye soruşturma

O işler senin dediğin gibi olmuyor Qasem bey...
Yani daha doğrusu hiç birimizin dediği gibi olmuyor...
Bu dosyada kapanıp gidecek içeriye giren suç dosyası yüksek kişi geri çıkacak.

Rayıha adamın 23 dosyası varsa ve dışarda ise iki sebebi var,
1. Akli dengesi yerinde değildir. Ki bu ihtimal yüksek...
2. Bağımlıdır ve buda dosyaları ciddi anlamda rafa kaldırıyor...

Benim dediğim gibi olur olmaz bilemem, ama ben olması gerekeni söylüyorum.

Bu ülkede Mehmet Ağar, Çiller, mesut Yılmaz. gibi insanlar mecliste yer aldı başbakanlık yaptıysa bunun gibi nicesi o delikten kolayca çıkar...

@Qasem net şekilde işleyiş ve adalette sorun var desek kimse yorulmaz =}

Zaten sorunda bu değil mi?
Yargı işini adam gibi yapsa bu it dışarda olmazdı, gencecik kızda ölmezdi...
Bu kendini yargıç sanıp suçluya bu maameleyi yapan emniyet mensuplarınada böyle bir fırsat doğmazdı...

Ben bu ülkenin tarihinde adaletin asla işlediğini hiç görmedim...
Ne öncesinde ne sonrasında...

Zaten sorunda bu değil mi?
Yargı işini adam gibi yapsa bu it dışarda olmazdı, gencecik kızda ölmezdi...
Bu kendini yargıç sanıp suçluya bu maameleyi yapan emniyet mensuplarınada böyle bir fırsat doğmazdı...

Ben bu ülkenin tarihinde adaletin asla işlediğini hiç görmedim...
Ne öncesinde ne sonrasında...
Üzgünüm...
Diyebilecek pek bir şey kalmıyor

Üzgünüm...
Diyebilecek pek bir şey kalmıyor

Rayıha sömürge ülkesi olunca yada manda olunca maalesef böyle oluyor..
Bir gün özgür olurmu bana uzak olan ülkem, zor ama imkansız değil...
Umarım ülke bir gün hakkettiği değeri görür ve hepiniz musmutlu yaşarsınız. Biz yaşayamadık, yaşayamyacağIz bati sizler tadın...

Ben bu ülke de yaşamayı eskisi gibi sevemiyorum.
Adaleti ayrı enflasyonu ayrı...daha çok şey eklenir.
Yani düzelecek olsa bile artık 2000liler görür=}
Uzakta olmak bazen daha iyi.

Rayıha hiç birşey göründüğü gibi değil...
Uzakta olmak...
Yıllarca emek vermiş, inşaa etmiş ve sonra çıkıp gitmek zorunda kalmışsın...
Bir anda herşeye yeniden başlamak okadar zor ki..

Dil yok...
Aile yok
Eş. Dost yok
Arkadaş yok...

Yanlız başına bir okyanusta saldasın.

Kolay değil çoğu şey zaman alıyor...
Ama imkansız değil...

Aranızda ülkeyi en çok eleştiren yerden yere vuran benim...
Bu ülkeme olan aşkımdan kaynaklı... Hiç bir yer ülkemin yerini herşeye rağmen tutamaz...

Aklıma okulu birincilikle bitiren teğmen ve görevsizlik durumu geldi.... Bir daha düşün derim =}
Biz diyoruz toplumun gazini almak icin poset v.s goruntusu bilerek servis edildi siz diyorsunuz gorevden alknma yada iyi dusun falan iyimiyiz gercekten tansiyon seker sorunlarimiz yoktur umariz
( "İte" gelince iceride infazi yakindir)

Biz diyoruz toplumun gazini almak icin poset v.s goruntusu bilerek servis edildi siz diyorsunuz gorevden alknma yada iyi dusun falan iyimiyiz gercekten tansiyon seker sorunlarimiz yoktur umariz
( "İte" gelince iceride infazi yakindir)
Ben nerede polis görevden alınsın dedim?
Görevden alınmaması gereken durumda yeni teğmen olan kadın bile alındı demek istedim.Bence tekrar okuyun...

Ben nerede polis görevden alınsın dedim?
Görevden alınmaması gereken durumda yeni teğmen olan kadın bile alındı demek istedim.Bence tekrar okuyun...
Sizler gorevden alinsin dediniz demedik sadece bayan tegmenden yola cikarak o kadar kesin konusmayalim minvalinde bir daha dusunun yorumu yapildi sayet kastettiginiz tegmen yemin toreni provokotoru ise alindigini duymadik alindi ise gec bile kalindi ayrica iki olay arasindaki alakayi nasil kurdunuz enteresan

Sizler gorevden alinsin dediniz demedik sadece bayan tegmenden yola cikarak o kadar kesin konusmayalim minvalinde bir daha dusunun yorumu yapildi sayet kastettiginiz tegmen yemin toreni provokotoru ise alindigini duymadik alindi ise gec bile kalindi ayrica iki olay arasindaki alakayi nasil kurdunuz enteresan
Görevden alınma durumuna değinmek için en güncel konu olduğundan değinmiş olabilir miyim?
Bu kadar sert ve ters çıkmanın anlamı yok ama neyse =}

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri