Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Yeni Konu Oğuzhan Uğur kimdir?

Pandora

FK Üyesi
yörüngesiz serseri bi’ gezegen
Burç
Yay
JkcUDD
Takım
lIr3ry

OĞUZHAN UĞUR KİMDİR?​

Oğuzhan Uğur, 29 Ocak 1984 Ankara doğumlu müzisyen, yönetmen, senarist, karikatürist ve YouTube yayıncısıdır. Abdullah Öcalan'ın ilk sorgusunu yapan Albay Hasan Atilla Uğur'un oğlu, yönetmen Tuğrul Uğur'un ağabeyidir. Üniversite öğrenciliği sırasında Mustafa Şevki Doğan ve Osman Sınav’ın yardımcılığını yapmıştır.

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesifotoğraf bölümünden mezun olan Oğuzhan Uğur, 2017 yılında Budabi ve Onedio'nun YouTube kanallarında içerikler hazırlamıştır. 38 yaşındaki Uğur, 2022 itibari ile Youtube kariyerini BaBaLa TV'de devam ettirmektedir.

OĞUZHAN UĞUR FİLMOGRAFİ​

• Ağır Abi
  • Pişt
  • Bizans Oyunları
  • Kırk Yalan
  • Borç Harç
OĞUZHAN UĞUR ALBÜM

• Çok Şükür (2012)
SİNGLE ALBÜMLER

• Terbiyesizim (2012)
  • Panpa (2012)
  • Birinci Vazife (2013)
  • İstemiyorum (2013)
  • Sağ Salim (2014)
  • Bal Prensesi (2014)
  • Dengi Dengine feat. Ege Çubukçu (2014)
  • Biyolojik Unsur (2015)
  • Mağlubiyet (2016)
  • Madım mı? (2016)
  • Kıskanç (2016)
  • Bana Bunu Yapma (2017)
  • Tarihi Çevir (2017)

74047791-C2CD-479E-83D9-D05AE08D4C9F.md.jpg

Son düzenleme:

Meva

Haber Editörü
Kendi Dünyasında
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Daha önce ismini hiç duymadım Depremle tanıdım Haluk Levent ile birlikte aynı yardım kuruluşunda hakkında başka bir şey bilmiyorum

Placidus

FK Yorumcu
FK Yarışmacı
JkcUDD
Takım
jXd4NV
Daha önce ismini hiç duymadım Depremle tanıdım Haluk Levent ile birlikte aynı yardım kuruluşunda hakkında başka bir şey bilmiyorum
Son günlerde siyasileri programa çıkartıp yaygara yapan soytarının teki @Meva tanımaman isabetli olmuş

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Bir sosyal medya fenomeni
Oğuzhanı ilk tanımam onun 10 kasımda sarfettiği yersiz cümleler oldu sonrasında da geçen gün ki depremle alakalı paylaşımı.

İlkine gelecek olursak

oguzhan-ugur-1.md.jpg oguzhan-ugur-2.md.jpg

Irkçılık ve nefret dilinin hakim olduğu sözlerinde Uğur şöyle yazdı: “Siren çalarken Maslak’ta çoğu araç durmadı. Hızlandılar hatta. Sakın üzülmeyin. Maslak nüfus çoğunluğu da Araplardan oluşuyor. Hava saldırısı falan sanmıştır garipler. Ha bu arada, üzülmeyin dedim diye üzülmeyecek değilsiniz tabii. O beni ilgilendirmez. Anons: Meseleyi durup durmamaları zannedenler için son çağrı! lütfen ve acilen zihin egzersizlerine başlansın. Önce derin bi nefes alıyoruzzz huuuuuuuuup”

Yukarda kullandığı dil , ifade özgürlüğünü sözde savunan “eski ülkücü”, “vatanperver”, “Atatürkçü” şahs grafiğini nekadar uyumlu sorgulmk gerek.

Gelelim deprem paylaşımına ;

STK’ların yaptığı yardımları kendileri yapmış gibi hesaplarından paylaşanlara biri kendisi. Utanmadan tüm Türkiyelilerin çabalarını gölgeliyorlar. Herkes kadar onun da depremzedeler için çaba sarf etmesi önemli fakat başka hiç kimsenin yardım faaliyetinde bulunmadığı gibi bir algının oluşturulması en hafif ifadeyle ahlaksızlık! Haliyle enkaz üzerinden şöhret olmaya çalışmak ahlaki değil...

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
IMG_20230210_062247.md.jpg

Bu paylaşımı yapmaları hiç etik değildi. Kendilerine ait olmayan bir yardımı kendileri yapmış gibi göstermek etiklik ilkeleri ile bağdaşmaz.
Ama yinede haluk ile olan çalışmalarını önemsiyorum

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Düşler ülkesinin deli kızı
Memleket
Dünyada bir yerdeyim
Babala TV mevzular programını izleriz büyük oğlumla ordan biliyorum kendisini bu süreçte ister show deyin ister neyse ne elinden geleni yapmaya çalışıyor

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
depremden önce duymamıştım fakat deprem zamanı baya yardımlar için çabaladı diye biliyorum,bunun dışında bilgim yok.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar