Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni Konu Nick,Güzel Söz,Tag,İmzalık Sözler

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Layana
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
“Ağlamadım diye sormadılar
Beni iyi sanıyorlar… ”

Bir kitapta okumuştum; “Yüreği kendisine benzeyen insandan, vazgeçemiyor insan” diyordu.

“Beni anlamadın demeyeceğim. Beni anladın. Zaten en dayanılmaz acı buydu. Sen beni anladın. Anladığın halde canımı yaktın.”

Ne söz dinler ah deli gönlüm
Deli aşklar düşler yaşar
Utanırım ağlayamam, yüreğim yanar ,yüreğim yanar...

Tecavüzden sonra "zevk aldın mı?" diye sormak
nasıl abesle iştigalse, gidişinin ardından aylar sonra arayıp
"nasılsın, ne yapıyorsun?" diye sorman da o kadar abesti işte..
Uyuz bir itin kasığındaki pire kadar mutluyum..
Ve başını çöpe soktuğu için kıçı açıkta kalan bir kedi kadar tetikteyim..
Tut ki mutluyum, tut ki yıkıldım, sana ne.!

“Peki sen hiç; uyku tutmayınca odanın tavanına Sinema perdesi kurup hayallerini oynattın mı?”

Bu kış çok kar yağar belki beraber kayboluruz diyor o da bana. Söylediği her şeye inanıyorum o zaman. Gözlerimi kapatıyorum her yer bembeyaz oluyor. Yine el ele tutuşuyoruz iki çocuk gibi. Sessizce söz veriyoruz birbirimize. Sessizce verilen sözlere kim inanmaz

Avucuma sığacak büyüklükteki her şeyi küçük defterlerde biriktirdim. Odama dökülen rüzgar yanığı yaprakları, radyodan çekilmiş acıklı şarkıları, alışamadım diye biten şiirleri, keşke diye başlayan mektupları.. Biriktirdikçe azaldım

Avucuma sığacak büyüklükteki her şeyi küçük defterlerde biriktirdim. Odama dökülen rüzgar yanığı yaprakları, radyodan çekilmiş acıklı şarkıları, alışamadım diye biten şiirleri, keşke diye başlayan mektupları.. Biriktirdikçe azaldım

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri