Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Eğlence Mayıs ayı enleri/ 2022

müstahsen

FK Üyesi
Benim yaptigim liste nostaljik..O yuzden yoktun efulim..
O degilde ben en cok kimin listesini merak ediyorumdur sizce..:dfg
Soylemeyruym..;)
Gidiyoomm..: p
20220609_183213.jpg

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
@EfuL!m, ilk defa enlerinde olmamak büyük lütuf oldu sanki Değerli muhterem :D
@müstahsen sanırım senin yüzünden Hurşit :D

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
FK Üye Enleri

FK en beğendiğiniz Nicki : @spesifikay bu ay yeni üye olanlar içerisinde en iyisiydi
FK en faydalı paylaşımlar yapan Üyesi : @AsyA bu konuda sanırım açık ara önde @kervan abi çok ilgimi çekmesede forum üyelerine katkısı olacak konular güzel duruyor.
FK en iyi yorumlarına sahip Üyesi : @Murat Mayıs ayında güzel yorumlara sahipti, bu ay pek aktif olamadı
FK en çok faydalandığınız Üyesi : @Meva haber bölümünü ivedilikle takip ediyorum
FK en özgün paylaşımlar yapan Üyesi : Bu ay pek özgün çalışmaya raslayamadım.
FK en çok dikkatinizi çeken üyesi : Özel sayfalarıyla @Dil-figar herzaman ki gibi, Duruşuyla @EfuL!m
FK sizi en çok güldüren Üyesi : @müstahsen güldürüyordu kendine has bir yaklaşımı vardı. ama sanırım sınırım bizlerin samimiyeti onu haddi aşan yorumlara itti ve kendince takılma zan ettiği şeyler güldürmekten ziyade okunmamaya itiyor.
FK en aktif üyesi : @Dolunay ın aktifliği bu ay çok iyiydi, @Meva herzaman ki gibi hep online, @SiyahSancaktaR babasının vefatı dışında yine online sıralarında en üstteydi. @spesifikay Mayısta çok iyiydi ama Haziranda sanırım yoğunluğu dahada arttı. @lacivert daha fazla online olabildi ve onu görmek güzeldi, @Yaren i geçmişte olduğu gibi yine online görmek istiyorum. @Dil-figar daha fazla yorumlarını okumam lazım, @Zoe özledim kaliteli yorumlarını ablamda geldi el ele bize güzel zamanlar yaşatın :) Ama o Haziran enlerinde yer alacak :) @interceptor, @ZiLaN ve @ZARiP sizleri özledik. @ZARiP hocam seni daha çok görmek istiyoruz @Kadir53 hakkını vermek lazım Mayıs ayında iyi bir trend yakaladı. @Eylğl ve @asminya çok sessiz sakinsiniz. @mamihlapinatapai mayısta yoksunuz ama haziran ayı güzel gidiyor :)
FK en popüler üyesi : @SiyahSancaktaR bu ay popülerdi, @EfuL!m ve @Dolunay da bu aya damgasını vurdu. @BaRoN arada yazssada hedefi 12 den vuruyor.
FK daha çok görmek istediğiniz üyesi : @ZARiP @ZiLaN @Yaren @spesifikay @Ayhan Yalçın @Hatra @interceptor @Murat @Kenshi sizi aramızda daha çok görmek isteriz
FK en çok özlediğiniz üyesi : @ZiLaN @Yaren
FK en çok okuyan / kültürlü Üyesi : Okuma babında forum çok tembel, @AsyA ve @Dolunay okuyordu onlarda bıraktı sanıyorım. Bu konuda sınıfta kaldınız.
FK en iyi Avatar ve imzalı Üyesi : @Dil-figar

FK Forum Enleri :

FK en beğendiğiniz Bölüm : Düşünce Platformu
FK en faydalandığınız Bölüm : Düşünce Platformu
FK Gereksiz gördüğünüz katagori : XenForo yardım
FK en çok ilginizi çeken konusu: bu ay ilgimi çeken olmadı. Bilin bakalım 181 ayın en saçma sapan konusuydu.
FK ne olursa forum daha iyi olur dediğiniz ne var? Biraz daha empati. Size yapılmasını istemediğiniz bir şeyi sizde başkalarına yapmayın. Sizin için komik olan başkasının canını yakabilir. Burası üye kasmaya endeksli bir yer değil, birbirimize bişeyler katmaya çalışıyoruz birbirimizi kıracaksak kapatıp gidelim.
FK şikayetçi olduğunuz herhangi bir şey: Düşünce platformunda alıntı yapılması. En son birini banlayacam ondan sonra alıntı yapılmaması gerektiğini herkes anlayacak. Düşünce platformunda alıntı yasaktır. Düşüncenizi belirtmeniz kafi...

Not : İsim belirtmeden yaptığım eleştirilerden herkes üzerine birazcık alsın :) Kimse direkt bana dedi demesin. Direk söyleyeceklerimi söyledim ve söylüyorumda.
Benim en anlayışım bu :)

Dil-figar

FK Editör
FK Yarışmacı
🍀🐞
Burç
Aslan
Memleket
Trabzon
AodL3W
Takım
CNBHo3
@Qasem, en için teşekkur ederim.fkcay7

müstahsen

FK Üyesi
Ooohhh, her ay oldugu gibi yine herkese mavi boncuk, mustahsen'e gelince; daglara taşlara!..:d
Yakinda detayli bir Fk analizim olacak, eger gormek istemiyorsan beni banlayabilirsin..En fazla 10. Köy olmuş olur..;)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar