Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Yeni Üye Maraba

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Tesekkur ederim arkadaslar eksik olmayin

Forum istatistikleri

@Mumbardolması üyelik tarihi 01.06.2020, Mesaj sayısı 4

Forum ayarlarında bir sorun var galiba. Sayın yönetim Mumbardolması'nın ayarlarını kontrol edebilir misiniz. Günlük bir yorum hakkı mı işaretlenmiş ??

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Forum istatistikleri

Forum ayarlarında bir sorun var galiba. Sayın yönetim Mumbardolması'nın ayarlarını kontrol edebilir misiniz. Günlük bir yorum hakkı mı işaretlenmiş ??

Bu iyiymiş :)

Mumbardolması

FK Üyesi
FK Üyesi

Orjinal temayla pek haşır neşir olamadığımdan dolayı biraz daha arka planda durmuş olabilirim şayet default temanız var ise ve eğer benim yerime işaretleyip forumu bu şekilde kullanmama olanak sağlanırsa çok daha verimli bir forum hayatı beni ve diğer forum üyelerini bekliyor olabilir.

Bide şey istiyorum fişneli meybuz

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Orjinal temayla pek haşır neşir olamadığımdan dolayı biraz daha arka planda durmuş olabilirim şayet default temanız var ise ve eğer benim yerime işaretleyip forumu bu şekilde kullanmama olanak sağlanırsa çok daha verimli bir forum hayatı beni ve diğer forum üyelerini bekliyor olabilir.

Mumbardolması bu bulletin degilki bu xenforo. Bence bunada alışırsın da :)
Biz verimli arkadaş istemiyoruz. Bizimle konusan düşüncelerini bizimle paylaşan burada eğlenen arkadaş istiyoruz:)

Vişne nin memleketinde yaşıyoruz. Bi koşu gel ye git meynuzundan :D
Forum hizmeti olarak meybuz veremiyoruz :D

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Düşler ülkesinin deli kızı
Memleket
Dünyada bir yerdeyim

Alışırsın alışırsın insan nelere alışmıyor pehh

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5

En Alt soldan tema stili seçebilirsiniz..

Mumbardolması

FK Üyesi
FK Üyesi
Mumbardolması bu bulletin degilki bu xenforo. Bence bunada alışırsın da :)
Biz verimli arkadaş istemiyoruz. Bizimle konusan düşüncelerini bizimle paylaşan burada eğlenen arkadaş istiyoruz:)

Vişne nin memleketinde yaşıyoruz. Bi koşu gel ye git meynuzundan :D
Forum hizmeti olarak meybuz veremiyoruz :D

Şuan farkettim evet :p
Verimden kastim forumu konu delisi edip copy paste atakları yaşayan bir profil çizmek degildi zaten , eğlenmek için rahat hareket edebilmek gerekiyor haliyle 15-16 yıllık forum hayatımda genel olarak vbullettin tema kullandigimdan dolayi biraz adaptasyon sorunu yasamiyor degilim.

Ama elimden geldigince online olmaya calisabilirim , bunu yapabilirim evet :)

Ben anlamam , ya fişneli meybuz yada ölüm. :D

Alışırsın alışırsın insan nelere alışmıyor pehh

Hele hareketlere ya.

En Alt soldan tema stili seçebilirsiniz..

Tesekkur ederim

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Şuan farkettim evet :p
Verimden kastim forumu konu delisi edip copy paste atakları yaşayan bir profil çizmek degildi zaten , eğlenmek için rahat hareket edebilmek gerekiyor haliyle 15-16 yıllık forum hayatımda genel olarak vbullettin tema kullandigimdan dolayi biraz adaptasyon sorunu yasamiyor degilim.

Ama elimden geldigince online olmaya calisabilirim , bunu yapabilirim evet :)

Ben anlamam , ya fişneli meybuz yada ölüm. :D

Hele hareketlere ya.

Tesekkur ederim

15 16 yıl mı. Forumların duayeni yapmak lazım seni :)

Mumbardolası mademki bu kadar deneyimlisin forumumuzun güzelleşmesi noktasında default sistem haricinde ne gibi önerilerin olur :)

Ben de söylüyorum yönetime, foruma bi yumruk atma eklentisi yapın birde meybuz eklentisi diye. Gelene ikram ederiz diyorum, yönetim yapacak inş :ehe

Mumbardolması

FK Üyesi
FK Üyesi
15 16 yıl mı. Forumların duayeni yapmak lazım seni :)

Mumbardolası mademki bu kadar deneyimlisin forumumuzun güzelleşmesi noktasında default sistem haricinde ne gibi önerilerin olur :)

Ben de söylüyorum yönetime, foruma bi yumruk atma eklentisi yapın birde meybuz eklentisi diye. Gelene ikram ederiz diyorum, yönetim yapacak inş :ehe

Ogrish vardı bilmem hatırlarmısınız , derken ordan forumlara atılmıştım pekte saglıklı bi forum gecmisim yok malesef.

Mmm çok geniş kapsamlı bir konu aslında , forumunuz daha cok nezih bir ortammı olacak yoksa yerine göre argo , cinsellik vb şeyleride içerisinde barındırabilecekmi ? Hitab edeceğiniz kesime göre önerilerim değişkenlik gösterebilir

Bekliyoruh :D

Son düzenleme:

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar