Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Yeni Üye Maraba

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Ogrish vardı bilmem hatırlarmısınız , derken ordan forumlara atılmıştım pekte saglıklı bi forum gecmisim yok malesef.

Mmm çok geniş kapsamlı bir konu aslında , forumunuz daha cok nezih bir ortammı olacak yoksa yerine göre argo , cinsellik vb şeyleride içerisinde barındırabilecekmi ? Hitab edeceğiniz kesime göre önerilerim değişkenlik gösterebilir

Bekliyoruh :D

Bu yönetimden nezaketten başka birşey çıkmaz. Diğer seçenekler olursa biz nasıl gireriz da:)
Tabi zamanla gelecek arkadaşlarla nasıl olur bilemiyoruz. Kurucumuz ilkelerimizden ödün vermeyeceğiz dedi.
Sen sakın bir ortam, bilgi yardımlaşma öncelikli bir forum olarak önerilerini söyle:)

Söylediğin şeyi bilmiyorum, birde şimdilik çayla idare et :D:çay:

Son düzenleme:

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Düşler ülkesinin deli kızı
Memleket
Dünyada bir yerdeyim
Baktım hele hele ne olmuş?

Mumbardolması

FK Üyesi
FK Üyesi
Bu yönetimden nezaketten başka birşey çıkmaz. Diğer seçenekler olursa biz nasıl gireriz da:)
Tabi zamanla gelecek arkadaşlarla nasıl olur bilemiyoruz. Kurucumuz ilkelerimizden ödün vermeyeceğiz dedi.
Sen sakın bir ortam, bilgi yardımlaşma öncelikli bir forum olarak önerilerini söyle:)

Söylediğin şeyi bilmiyorum, birde şimdilik çayla idare et :D:çay:

Olmasi gerekende bu zaten , ama diğer türlü geyik adi altinda sacmalanan yerlerde yok değil.

İlk önce huzuru sağlamak için adaletli bir tutum sergileyip forumu adam kayırmadan yönetebilmek gerekiyor ; Herhangi bir problem durumunda yönetimdeki veyahutta samimi olduğunuz kişi sırf size daha yakın diye el üstünde tutup x şahsı elinizin tersiyle iterseniz sabahtan akşama kadar şarkı sözü paylasilip oyun oynanan forumlardan hiçbir farkınız kalmaz , buda forumunuzun ömrünü otomatikmen 1 sene geriye götürür.

İkinci husus ; özeleştiri.
Yapılan hatalardan ders çırakıp daha iyiye gitmek icin hergün üzerine koyarak ilerleyebilmeniz gerekiyor.

Bir diğer husus samimi yarışmalar düzenleyip kazanan arkadaşa nacizane hediyeler gönderebilirsiniz bu sizi birbirinize dahada yakinlastirip aile olma yolunda bir adim ileriye tasiyacaktir.

Aranizda zengin kesimden üyeler illaki olacaktir , sponsor bulunmasi halinde yardima ihtiyaci olan uyeleri belirleyip yardim etkinlikleri duzenleyebilirsiniz " Çevrenizde tanidiginiz , bildiginiz , gordugunuz insanlarida bu katagoriye dahil edebilirsiniz " bu secenek biz bir forumdan fazlasi olacagiz fikrini tasiyorsaniz sayet guzel bir uygulama olacaktir.

Onun disinda kaliteli paylasim yapmaya dikkat etmelisiniz , gta sifresi falan paylasmayin misal :D onun yerine bahar candanın yutup videolari daha ilgi cekiyor :D

Yonetim grubuna tecrubeli arkadaslari dahil edebilirsiniz , buda sizin yarariniza olacaktir.

Hevesinizi kirmak gibi olmasin ama forumlar artik eskisi kadar ilgi cekici degil malesef , suan aktif forum sayisi bir elin parmagini gecmiyor ve bir cogu tabiri caizse can cekisme asamasinda.

Ama siz yinede deneyebilir sonucu gözlemleyebilirsiniz.

Baktım hele hele ne olmuş?

Yanlis yere bakiyon , assagidayim ben

ZARiP

FK Meteorolog
Bahar candan kankama taş geldi lütfen bakın bir daha uyarmam inanın salarım üzerinize, konuşarak sizi hayattan soğutur ona göre ?

Üst kısımda yazdıklarınız gerçekten kulağa hoş ve makul şeyler.
Yönetim sizden mutlaka bir şeyler kapacaktır.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Olmasi gerekende bu zaten , ama diğer türlü geyik adi altinda sacmalanan yerlerde yok değil.

İlk önce huzuru sağlamak için adaletli bir tutum sergileyip forumu adam kayırmadan yönetebilmek gerekiyor ; Herhangi bir problem durumunda yönetimdeki veyahutta samimi olduğunuz kişi sırf size daha yakın diye el üstünde tutup x şahsı elinizin tersiyle iterseniz sabahtan akşama kadar şarkı sözü paylasilip oyun oynanan forumlardan hiçbir farkınız kalmaz , buda forumunuzun ömrünü otomatikmen 1 sene geriye götürür.

Yapılan hatalardan ders çırakıp daha iyiye gitmek icin hergün üzerine koyarak ilerleyebilmeniz gerekiyor.

Bir diğer husus samimi yarışmalar düzenleyip kazanan arkadaşa nacizane hediyeler gönderebilirsiniz bu sizi birbirinize dahada yakinlastirip aile olma yolunda bir adim ileriye tasiyacaktir.

Aranizda zengin kesimden üyeler illaki olacaktir , sponsor bulunmasi halinde yardima ihtiyaci olan uyeleri belirleyip yardim etkinlikleri duzenleyebilirsiniz " Çevrenizde tanidiginiz , bildiginiz , gordugunuz insanlarida bu katagoriye dahil edebilirsiniz " bu secenek biz bir forumdan fazlasi olacagiz fikrini tasiyorsaniz sayet guzel bir uygulama olacaktir.

Onun disinda kaliteli paylasim yapmaya dikkat etmelisiniz , gta sifresi falan paylasmayin misal :D onun yerine bahar candanın yutup videolari daha ilgi cekiyor :D

Yonetim grubuna tecrubeli arkadaslari dahil edebilirsiniz , buda sizin yarariniza olacaktir.

Hevesinizi kirmak gibi olmasin ama forumlar artik eskisi kadar ilgi cekici degil malesef , suan aktif forum sayisi bir elin parmagini gecmiyor ve bir cogu tabiri caizse can cekisme asamasinda.

Yanlis yere bakiyon , assagidayim ben
uygulamaya çalıştıgım şeylerin çeyreğini yazmışsın doğru yazmışsın .. on numarada tespitin dibine vurmuşsun.. :)
ben samimi yorum yapmak isterdim buna ama burdaki samimiliğim asilik olur buda samimiyetle söylediğim birşey.. aslında yorum yapmamam gerekiyor buna bence yinede duramadım . çok fazla kişiliğim tanınmıyor samimi olmama rağmen .. herşeyden önce bu forumun üyesi sıfatıyla yorum yapmak gerekirse insan ayırmak kayırmak benimde hoşuma gitmiyor. hatta görmezlikten bu sefer olsunlardan bir sefer olsunlar v.s hiçmi hiç hoşuma gitmiyor. . o konularda anam babam ile bile ters düşerdim.. bir konuşmada öyle olmadıki baba derdim bir adamla konuşurken veya annem olsun onuda bozardım derlerdiki annen o senin baban o senin niye bozuyorsun teyzelerim böyle derdi.. ya bozmuyorum yalan söylüyorlar pembiş yalanda bilmem ben :) buna patavaksız deniliyor öyle değil bu.. hani benim örnegim anladıysan bu şekilde. sende yazmışsın zaten olmaması gerekiyor. . o konuda haklısın demiycem zaten olması gereken doğruyu demişsin. . bir insan anlamıyorsa site sahibide olsa yönetici sıfatını giyinip sadece rica edebilir.. bizde o konuda sorun yok bizim sahip iyi ? çok mütevazi o ayrı bu demek olmuyorki hatalarını söylemem söylerim söylüyorumda hata yaparsa oda şahsi olarak değil tabiki :) şu yardım olayına gelicem bak o benimde fikrim aslında ama empati yetenegim çok güçlü benim.. o bu forumda olmaz iyilik yaptıgımızı sanarız biz ama olmaz niyesi burda denmez.. onun farklı yapılma şekilleri var o olabilir . . konu olayına gelince gereksiz konu hani yok değil demişsin.. evet gereksiz konular var .. ama bakarsanız üyelerin konu açma hakkıda var :) ayırma kayırma olayı burda devriyeye girerek terbiyesiz olmayan her konuyu yerinde olan katagoriye açma hakkını veriyor üyelere.. yaş ve kuşak farkı ortam ve yetişme farkları var.. siz olgun bir insansınız ama buraya genç kardeşim gelip bugs banny konusu açabilir :) veya oyun açar eğlenir . sevdiği kişilikte üyw arkadaşı olursa onun öğretim konularınıda onun için girebiir gözüne ilişir birşey aaa iyimiş bunu bilmiyordum der. forumun konusu amaçına ulaşır BİLGİ yani yöneticiler bizler kişisel olarak foruma müdahale edersek ya çok serbest bırakırız yada çok sıkı tutarız.. bence anladınız demek istediğimi .. çogu konular geriye atanlar temizleniyor ama birde bu forumun sitenin bilgi depo özelliği var yani sadece kayıtlı üyelere hizmet etmiyor aynı zamanda google ile referanslıcasına iletişimi var dışardan aranan bulunan bilgileride içericek.. işin özü her insanın istek ve arzuları farklı oldugu için forumun belli kuralları olmalıki bir amaç olsun. sizin yazılarınız doğru pek bir muhalif edilcek birşeyi yok haklısınız yani. ben bu yorumuda üye olarak yaptım..

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...

Birinci madde tamam. Her forumda bu tür şeyler oluyor ne yazık ki. Burada adam kayırma olmaz da yanlışlıkla olursa da inş çözümü bulunur.

Özeleştiri. Aslında yönetim pek çok forumda bulunmuş. Yönetimde görev almış. Özeleştiri yapmışlardır muhtemelen. Bu konuda da pek sıkıntı yaşanmayacak gibi:)

Biz bu konuda da şanslıyız. Bizim kurucumuz gerektiğinde her şeyi yapar Allah ondan razı olsun :)

Gta şifresi neki. Bilen arkadaşımız vardır. Sayın yönetim bu gta dan paylaşmayalım lütfen :nida

Yönetim ve tecrübe. Bi bakalım. Destina tecrübeli, Charismax tecrübeli, Dolunay tecrübeli, EfuL!m tecrübeli, Mizgin tecrübeli.

Üyelere bakalım ZARiP tecrübeli, ZilaN tecrübeli, Mumbardolması forum duayeni, @Cnkrt aşırı tecrübeli diğerleride öyle görünüyor. Bir tek ben tecrübesiz gta yı bile anlayamadım :D bence tecrübe konusunda da iyiyiz :)

Bizde binler üye istemiyoruz nitelikli bir grup olsun yeter da:) Birde şu günlük bir mesaj problemini çözersek daha iyi olacağız :gulucuk:

Sayın yönetim Mumbardolması nın ayarlarını kontrol edebilir misiniz günde bir mesaj yazabiliyor:nida

Mesajın önerilerin uyarıların için teşekkür ederiz :çay:

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar