Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Dizi Analiz Lost

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
yine düştük bu lost batağına,4 sezona geldim,ilk seyrettiğim kadar heyecan vermiyor,sonunu bildiğim için değil çekici gelmiyor.

Olmayabilir

Aktif Üye
FK Üyesi

İlk çıktığı yıllarda izlemiştim bu site değildi muhtemelen sadece şuan anlık taramada bu karşıma çıktı ayrıca bu sitelerin paylaşımını yapmakta forum açısından handikap olma durumu söz konusu oluyormu
Dipnot ( dizi olur film olur erkek üye çok aktif olmasada dijital platformlarda spor yayınları olsun her türlü izlenme açısından yardımcı olunur haramdır etik yada değildir orası size kalmış)
Screenshot_20240207_170521_com.android.chrome.md.jpg

Son düzenleme:

sükutu-ezber

FK Özel Üye
Öyle işte,,,
125 bölüm galiba 🙄🤔😳
Nasip olursa izlerim bakarım,, 🙃

@Olmayabilir_Hayat_Bu nereden izlemek haramdır orasını anlamadım?

Acaba netfilix de mi dedim onun için sordum, kardeşim üye bizi de eklemiş yoksa ben para verme özel platforma,,

Artı karışmak gibi olmasın da etiket edin daha iyi olur sayfa kirliliği olmaz,,,

@AsyA alkış alırım dermişim ya da janhanlı bir nikim olır🙈🤭konu dışı ama öyle dedim ben de sevmiyorum da sürekli Alıntı yapmak arada olur

Olmayabilir

Aktif Üye
FK Üyesi
@sükutu-ezber, 125 bölüm yazmışsınız beş bilemedin altı bölümden sonra sonra dizi esir alır nedeni ise her bölüm sonunun soru işareti yada gizemle bitmesinden
Haram kısmına gelince neticede dijital platformlar diziyi yapan yapım şirketlerine ödediği mebla karşılığında bu hizmeti verirken benim bu diziyi illegal izlemem kimine göre haram Bi başkasına göre dinen sakınca görmesede etik yada uygun olmaz diyebilir
Son olarakta herhangi bir hassasiyet görmediği halde sırf sağda solda ortamlarda gösteriş olsun diye x diziyi disneyde izledim y dizisini netflixte izledim diye takılan arkadaşım dijitalde izlemen seni elit insan kategorisine sokmaz

sükutu-ezber

FK Özel Üye
Öyle işte,,,
@Olmayabilir_Hayat_Bu Yani 130 bölüm mü lost yok çok uzun izlememek mi iyi bilemedim.
bir de tv de değil pc yi mi açacağım ya da telefondan,,

Haram konusuna gelince öyle konulardan haberim yok çok izlemediğim için siteden hiç aklıma gelmedi öyle şey,,,
Tabii hazır bulmak ne kadar doğru bilmiyorum,,,

Dijital ortamda film, dizi izliyorum deyip hava atanlar dönsün bi kendine baksın neye ne için hava atıyor, çok lüzumsuz ve gereksiz bir hava zaten kibire giriyor diyor konudan çıkıyorum, çünkü konu dışı yorumlar oluyor,,,

Olmayabilir

Aktif Üye
FK Üyesi
@sükutu-ezber, gün içindeki yoğunluğunuz nedir bilemem diziyi ilk çıktığı yıllarda izlemiştim devamında çocuk animelere sarmıştı kendini uzak tutmak için lostu devreye sokmuştum işede yaramıştı bitirdi çözüm oldumu hayır o zaman sıra sende beraber atacak on titan izleyelim dedi olur dedim mecburen
Klasik dipnot ( küçük yaş grubunda çocuğu olanlar özellikle animeler konusunda çok dikkatli olsun çizgi film için insanın gözü dolarmı oluyormuş öğrendim)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar