Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Lena Erdil

Uz@Y

Uz@Y
Dünyanın önde gelen kadın rüzgar sörfçüleri arasında yer alan sporcumuz Lena Erdil, rüzgarın ve yeni zaferlerin peşinde dünyayı dolaşıyor.
Lena, seyahat maceralarını ve antrenmanlarını kendi Youtube Kanalinda Vlog olarak paylaşıyor

2018 yılından itibaren, Dünya Rüzgar Sörfü Birliği ( PWA ) komitesinde yer almaya başlayan Lena, bu komitede görev yapan ilk Türk kadın sporcumuzdur.

MOTTO:
Paulo Coelho’nun Simyacı kitabında yer alan, "Bir şeyi gerçekten istersen, hedefine ulaşman için bütün evren iş birliği yapar!"

Başarıları:

2 x IFCA Dünya Şampiyonu (2015 - 2016 )

1 x PWA Indoor Worldchampion (2014)

3 x PWA Vice Worldchampion (2018 - 2016 - 2014)

2 x PWA Dünya Üçüncülügü (2013 - 2015)

5 x Genç Bayanlar Türkiye Şampiyonu (2003 - 2008)

8 x Bayanlar Türkiye Şampiyonu (2009 - 2017)

Konuştuğu Diller:

Türkçe, Almanca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca

Biliyor muydunuz?

Lena, Bodrum’daki rüzgâr sörfü merkezi Lena Erdil Windsurf Center'da da vaktinin önemli bir kısmını geçiriyor. Çünkü yeni Lena’lar keşfetmek istiyor, çünkü rüzgâr sörfü sevgisini mümkün olduğu kadar çok insanla paylaşıp, bu sporu tanıtmaktan büyük keyif alıyor.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Bu kadın o kadınmı bilmiyorum yine sporcu bir kadın vardı.. türklügü kabul etmeyen.. bizimkilerde türk kadın diye övüyordu ama oda sporcuydu galiba bu bayan hatırlamıyorum... yılmaz özdil misali bir olay olmuştu 4 sene önce yada ben yanlış biliyorum.. ama övdüğümüz kişilerinde böyle yapması bence mantıklı.. türkiyede değer şişirme olarak veriliyor sonra unutuluyor... sporcular avrupa standartlarını görüyor kendi ülkesinde bir cadı kazanı oldugunu farkediyor.. mesela kim diye bilir türkiyede yaşayan sanatçıların sporcuların degeri var diye.. diyemez bence kimse.. önce ölmesi lazım sonra ticari reklam olarak anılması lazım...:D ( yazdıktan sonra farkettim bahsettigim bayan sporcu bu değil o biraz daha yaşı vardı sanırım )

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar