Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Düşünce Platformu

ForumKalemi Özgünlüğü ön planda tutan Özgür bir düşünce platformudur. 🤩
  • Birileri size; "dua et bana" derse, hayatı kalbine ağır gelmiştir, onu yalnız bırakmayın. [ ZARiP ]
yBnkMW

Koronavirüs Haberleri

BaRoN

Bilgi Paylaşılınca Bilgidir
UqjZTw
Burç
Koç
Meslek
kimya
Memleket
Amasya🍎
DisPVx
Takım
lIr3ry
Benim izin belgem var,bana yasak değil ,istesem çıkarım ama çıkmıyorum ;yasaklara uyulsa biraz dikkat edilseydi bu halde olmayacaktık ....
İzin belgesi benimde var ama neden riske atacam kendimi yada baskalarını riske atacam

Yaren

Gölgesine Razı Bir Fesleğen
LlMxGH
Burç
Yay
Memleket
Antalya
DisPVx

Kabine Toplantısı'nın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan kısıtlamaların illerdeki vaka sayılarına göre esnetileceği açıkladı. Vaka sayılarına göre normalleşmenin yakın olduğu ve uzak olduğu illerden ilk sıralarda yer alanları derledik. Bu listede yer alanlar Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı haftalık vaka sayılarına göre düzenlendi, ilerleyen günlerde değişiklikler olabilir. İller 4 gruba ayrılarak vaka ve aşı oranlarına göre normalleşme takvimi oluşturulacak.​

1613658528072.png

Memleket
★ rize ★
Medeni Hal
DisPVx
İstanbul ufukta yok @NoktA iş)))

Yaren

Gölgesine Razı Bir Fesleğen
LlMxGH
Burç
Yay
Memleket
Antalya
DisPVx
1613992501678.png

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Avrupa Bölge Direktörü Dr. Hans Kluge, milyonlarca insanın mücadele ettiği, iki milyondan fazla insanın ise ölümüne sebep olan koronavirüs salgınının 2022 yılının başlarında biteceğini söyledi.​

Danimarka devlet yayıncısı DR'ye açıklamalarda bulunan Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Avrupa Bölge Direktörü Dr. Hans Kluge, 2021 yılının da COVID-19 yılı olacağını, ancak 2020 yılına göre daha temkinli ve yönetilebilir olacağını vurguladı.

"En kötüsü geride kaldı"​

Kluge, en kötü senaryonun geride kaldığını, virüsün ilk yayılmaya başladığı 2020 yılına göre virüs hakkında daha fazla bilgiye sahip olunduğunu belirtti. COVID-19 salgınında yaşanan gelişmeleri hiç kimsenin önceden bilemeyeceğini vurgulayan ve kendi tahminini açıklayan Kluge, "2022'nin başında salgının sona ereceğini düşünüyorum. Virüs olmaya devam edecek, ancak kısıtlamalara ihtiyaç olacağını düşünmüyorum. Bu iyimser bir mesaj" ifadelerini kullandı.

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap