Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Knıght Online

Charismax

Ne demek Hiç mi yok ?
FK Üyesi
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Eski dies server oyuncusu olarak şuanda oyun bozulmuş olsa bile efso'lar raffına kaldırılması gereken bir oyun..

Oyun insanlar ve org lar olarak oynanıyor.
Strateji oyununun savaş arena versiyonu
Level atlamalı clanlı ve topluluk ile çok online lı oyun. . Boss kesmeli ve kasılmadı bir oyun..
İngilizceyide geliştirir temel seviye 1 olarak gate falan new castle gibi gibi.
Aslında bir marka oyundur

Ay hiç sevmem ben böyle oyunları

2006-2019 arasında oynadığım oyun.
Mage adream(59) ile başladım.
Warrior ronark land base(69) ile oyunda zirve yaptım; 4 ay üst üste krallık, +3 full unıq takı, serverde olmayan bir çok items.
Warrior cz(83) ile başlayıp sonrasında yeni bir team kurup mage team olduk ve çok uzun zaman oynadık.

Bir çok iyi insan tanıdım, bir çok karaktersiz arkadaşla da karşılaştık.
Halen görüştüğüm 1 sınıf emniyet müdürü bile var, savcılar, polisler, öğretmenler, müptezeller, her çeşit arkadaş işte :gls:
Şu da mage teamımızdan kc iddialı bir ws miz.
Kısa sürdü ama Gü)))

İyi bir strateji uzmanıyım ama oyun oynamaya hiç zamanım olmadı...

Ben de 1 yil once char acmistim destanda. Beattle Priest vardi 66 lv falan. Oyunu da cok bilmiyorum ortalıkta oyle dolanip duruyor arada bir de görev falan yapıyordum. 6, 7 aydir da girmiyorum. Ama guzel bir oyundu bence. Baska oynayanları gormek guzel ;)

Ingilizceyi geliştiriyor mu bilmeme ama offer? demeyi de orada ogrendik :)

Pazarlığın en kötüsüdür offer ?
AFK en güzeli :T:

aynen hocam, offer kötü.
yine mesela bazen +7 çıkarır 1m ye atar sabaha ellerimizi ovuşturarak üstümüze bakardık çekilmiş mi die. ya da bazen +5 fp kasar 20m yi zorlardım, yine de çekilmiş olurdu.

güzel günlerdi.
afk hiç sorma ya.

add?
herif afk : ))))

noldu?

çek town gitsin ...

Hahaha eskiye gittim bi an .. ben varya. 'Aküü' nün küfür oldugunu o oyunda öğrendim .. ben onu kısaltılmış aga selam sanıyordum.. tanımadıklarıma. 'Aküü' nasılsın partiye gelirmisin diyordum bana ana avrat sövüyorlardı safım ilk zamanlar :haha: en sonda biri dedi niye küfür ediyosun paso niye ne küfür abi dedim. Ulan dedi bi sövdü 'akü ' yazıp duruyorsun diye dedim abi aga diyorum siz bunu kendi aranızda selamlaşmaya'da kullanıyonuz kanka demeyede dedim. Bana noops demişti. Sonra öğrendim hakkatten küfürmüş

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri