Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İslam Kadınların kestiği yenmez mi?

@Olmayabilir konu nereden Bizim dana kesmemize geldi anlamış değilim 😏
Yok yani biz narin ve ince elcağızlarımızla ne diye koca dana devirip üstüne kesiyoruz anlamadım. fkdusun1
Kızlar ben burada komploya geldiğimizi düşünüyorum ohh ev işi çamaşır bulaşık vesair birde danayı da bize kitlemişler. fkkahve0

Cografyamin sert koşulları gereği çekilin o iş benim demeyi çok isterdim ama bu işler coğrafya falan dinlemiyor çok şükür @Zoe bizi bu sıkıntıdan kurtardı ama hâlâ dana yi neden biz kesiyoruz anlamış değilim erkekler keser mangalı yapar burada kadınlara düşen tek iş salata yapımı bir de sofrayı kurmak:)

Yok yani biz narin ve ince elcağızlarımızla ne diye koca dana devirip üstüne kesiyoruz anlamadım. fkdusun1
Kızlar ben burada komploya geldiğimizi düşünüyorum ohh ev işi çamaşır bulaşık vesair birde danayı da bize kitlemişler. fkkahve0
Hayat müşterek ya hani, belki o sebeple olabilir fkcadi8

Hay hay hayat müşterektir fakat dana biraz devrim olmamiş mi fkuf0
Biraz fazla kaçmış olabilir haklısınız. İş bölümü yapalım biz devirip keselim siz de et doğrayın ( bunu diyen adam bir kere bile bu işi yapmadi ) 😀

Ben @EfuL!m yerinde olsam ne kadar kadınların yaptığı iş varsa hepsini yazar, madem hayat müşterek bunları da sen yap derdim 😀
Sen yanlış kulvarda oynuyorsun @EfuL!m kardeşim karadenizliymiş bir daha düşün bence mermi manyağı yapar seni sonra özür destanı yazarsın :D

Sen yanlış kulvarda oynuyorsun @EfuL!m kardeşim karadenizliymiş bir daha düşün bence mermi manyağı yapar seni sonra özür destanı yazarsın :D
Bir an boş bulundum sanırım, ya da yürekte yemiş olabilirim bilmiyorum 😀

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri