Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

İzlediğinizde İçinizde Pilot Olma İsteği Uyandıracak 10 Uçak Temalı Film

ZARiP

FK Meteorolog
İzlediğinizde İçinizde Pilot Olma İsteği Uyandıracak 10 Uçak Temalı Film

Gerek sinematik açıdan gerekse de doğru işlendiğinde hikayeleriyle büyük beğeni kazanan uçak filmleri, hepimizin içindeki aksiyon hazzını ortaya çıkarır. Bugün sizlere aksiyona, gerilime ve uçaklara doyabileceğiniz 10 başarılı filmi sunacağız.

Günümüzde en hızlı ulaşım araçlarından biri olan uçaklar, sadece yolcu taşıma amaçlı değil savaş durumlarında da etkin bir şekilde kullanılıyor. Bu devasa taşıtları uçuran pilotlar ise tarzlarıyla her zaman farklılık oluşturuyor. Elbette böylesine ilgi çekici bir konuda sayısız film yapıldı. Bu filmlerden bazıları bir uçağın içindeki aksiyon dolu maceralar olduğu gibi savaş pilotlarının savaşlarda ya da eğitim sırasında gerçekleştirdiği mücadeleyi gösteriyor.
Sinematik açıdan çok güzel görüntüler oluşturduğu için pek çok başarılı filmin çekildi. Bugün sizlere uçak temalı birbirinden başarılı 10 yapımı sunacağız. Listemize başlamadan önce bu içeriğin öznel olduğunu ve listemiz dışında pek çok başarılı filmin yer alabileceğini söyleyelim. Eğer sizin de izlemekten çok fazla zevk aldığınız uçak filmleri bulunuyorsa bunları yorumlar kısmında bizlerle ve takipçilerimizle paylaşabilirsiniz. Hazırsanız listemize başlayalım.
En başarılı uçak filmleri
  • Top Gun
  • Non-Stop
  • Flight
  • Anadolu Kartalları
  • Pearl Harbor
  • The Aviator
  • Sully
  • Hürkuş: Göklerdeki Kahraman
  • United 93
  • The Red Baron

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Hemen hemen çoğuna baktım izledim. Ama ben pilot olmak istemiyom, şöförlüğüm daha iyi

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Ben pilot olmak isterdim ben izlerim sen izleme @Qasem :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar