Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Muhabbet İnsanlar ikiye ayrılır :)

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
1 haftadır aralıksız yağmur yağan Siirt'ten Günaydın :)
Evvet uzun zamandır insanları ikiye ayırmıyordum 🤭
Ramazan ramazan bu saatte ne işin var insanları rahat bırak diyesiniz varsa demeyin 🤭
Sabah sabah nereden aklıma geldi bilmiyorum :)
Öyleyse İnsanlar ikiye ayrılır diyelim:) içli köfteyi haşlama olarak sevenler :)

db593fee33ef02a007ec50f3d81f7c7e.jpg

İçli köfteyi kızartılmış şekilde sevenler :)

IMG_20240321_093613.jpg

Ben haşlama olarak severim hatta yaptığımız şekilde tıpatıp eklediğim resmin aynısı kızartılmış yağlı ve kuru oluyor bence bizim doğu trafı geneli haşlanmış yapar :)

Evvet şimdi gelelim o meşhur soruya bu soruyu sormayı çok seviyorum tarafını seç Fk Ailesi :) unutmayın sadece bir tane seçiyorsunuz ikiside demek yok 😏hele içli köfte olsunda nasıl olursa olsun demek hiç yok 😏 sabah sabah çok konuştum farkındayım tamm sustum 🤭 söz sizde :)

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Eski patronumuz bize ısmarlamıştı. Ben gelinceye kadar kızartmaları almışlar, bana haşlama kalmış. Ben haşlamayı sevmedim. Kızartma da hiç yemedim. Bizde bilinmez içli köfte :)

sükutu-ezber

FK Özel Üye
Öyle işte,,,
Tanıdıklarım yapınca yedim kızartması biraz ağır olsa da onu tercih ederim ama lütfen yanında yoğurt olsun mu baymasın malum,, 🙃

Bizim yöremizde içli köfte olayı yoktur, önceki sene bir arkadaşım Malatyalı olduğu için yapmıştık ben yoğurmuştum çok güzel olmuştu,, sadece bayanlar vardı ne kadar güzel bir de azdık,,, 🙃

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar