Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Arşiv İçinden Geçeni Söyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ata kızıp eşeği yol arkadaşı seçenlerin varacağı yer ahırdır...

Alıntı bir söz ama siyasete bu kadar da yakışan lafı görmedim...

Foruma gelince aklıma meva geldigi icin, yorum ya da bir şey paylaşmak icimden gelmiyor..Her ne kadar ateş düstugu yeri yaksada..3-4 gun buralara uğramak istemiyorum..
Bu mesajı es geçmek istemedim Hassasiyetin için çok teşekküredrim yazdıkların beni mutlu etti aslında normalde çok konuşur çok şey söylerdim ama şimdi bir şey diyemiyorum bu forumu sözde değil gerçekten ailem gibi görüyorum bütün forum yanımda olduğunuz sorup acımı paylaştığınız için çok teşekküredrim

Sadece uyumak istiyorum sabaha kadar oturmak değil

Baharın güzelliği içimde açtığı gün anlam bulacak yoksa kış tan farkı yok yüreğim de..

Yaa Qasem, mehmetdugu adli uyenin ustundeki cizgiyi kaldirin..Sevmiyorum, Hic hoş goruntu degil, yasaklamak icin illaki cizmek mi gerekiyor yahu..Adam yasakliysa neden geliyor onuda anlamadım..Hatta yasagi varsa kaldırın..benim icin bi' sans daha ver..;)

@müstahsen, Reklam yaptı hadsiz şekilde kadim dostum ben foruma hemen gelip hadiszce reklam yapanlardan hazzetmiyorum şahsi görüşum..

insanın saygısı olur önce foruma ve bütün bir aileye...

Son düzenleme:
@müstahsen başkasının koyduğu yasağı ben kaldırmam :)
Haklı gerekçesi olmasa kimse kimseyi banlamaz. Ama şunu diyeyim benlamaya geldim banlanmıştı.
Reklam yasak diye bir kural bile koymadım. Özeller okunmuyor. Okunuyor diyen varsa ısbat etmekle mükellef. Ama özelden biri reklam raporlarsa, habersiz reklam yapanın ömür boyu bu forumda alacağı nefes olmaz. Sitesi olan sitesini tanıtır. Ben onaylamadığı halde ısrarla on kez üst üste yazmak ciddi sıkıntıdır 🙈 Ha birde bir çok sitenin reklam ve tanıtımı..
Tanıtım ve reklam farklı şey. Ben tanıtın diyorum adam reklam yapıyor.
Bazen cidden bunaltıyorlar. Yoksa bende yalan iftira karalama ve dezenfarmasyon olmadığı sürece kolay kolay banlamam :)

@Qasem, Reklam yasağı koymalısın bence Üstadım ben buna çok karşıyım şahsen girer girmez saygısız hadsiz bir şekilde reklam midemi bulandırıyor...

@SiyahSancaktaR, zellerde bunu yapanı şutlarım bunun için yasak koymaya gerek yok. Onun dışında sitesini yada faydalanacağımıza inandığı bir Web sitesi paylaşımı genelde asla yasak değil. Ama üye toplamak için yapılacaksa bu ahlaki değildir ve ben buna da müsade etmem.
Site tanıtım bölümünde sitesini tanıtır geçer. Onaylanacaksa onaylarız. Orada koyduğum kurallar çok net...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri