Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yaz-çiz İçinden Geçeni Söyle

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Zoe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çok zor değil yaf niye dert ediniyorsun :)
Ya benim gibi bununla uğraşsaydın ,
Bu 7 şantiyeden sadece biri

Ziyaretçiler için gizlenmiş link, görmek için Giriş yap veya üye ol.

Çizim, proje vs o konuda zorluk yok, yaratıcılığıma çok güveniyorum. Ama insanları memnun etmek çok zor, istediklerini ortaya çıkarıp gösteriyorsun, şu kısmı söyle degistirelim diyorlar. İstek bitmiyor mental olarak yoruluyorum.
Görselde ki gibi projelere ben hiç bulasmiyorum çok ince ayrıntıları olan bir iş çünkü. Bir sanatçı Ankara'da otel yaptırıyor bize geldiler ilk önce, ona bile yok dedik

Çizim, proje vs o konuda zorluk yok, yaratıcılığıma çok güveniyorum. Ama insanları memnun etmek çok zor, istediklerini ortaya çıkarıp gösteriyorsun, şu kısmı söyle degistirelim diyorlar. İstek bitmiyor mental olarak yoruluyorum.
Görselde ki gibi projelere ben hiç bulasmiyorum çok ince ayrıntıları olan bir iş çünkü. Bir sanatçı Ankara'da otel yaptırıyor bize geldiler ilk önce, ona bile yok dedik

Dediğin kısım ile ilgilenmiyorum , teknik ofis son hali önüme koyar bende start veririm. Ben start verdikten sonra o projede kimse oynama yapamaz , o proje masaya gelene kadar en ince ayrıntısına kadar teknik ofiste iç mimarlar ve mühendisler tarafından en ince detaya kadar çizimler yapılır , hatta mermer fabrikamızda üç boyutlu Autocet ile konuşacak mermerlerin dahi en ince detaya kadar ölçü ve çizimleri yapılır müşteriye sunulur , ona göre gerekli alımlar yapılır ve bismillah denir

Müşteri ile uğraşamam
Ben teslim ederim müşteri sonra ne değiştirmek istiyorsa değiştirsin :)
Müşteri ile uğraşılmaz

Dediğin kısım ile ilgilenmiyorum , teknik ofis son hali önüme koyar bende start veririm. Ben start verdikten sonra o projede kimse oynama yapamaz , o proje masaya gelene kadar en ince ayrıntısına kadar teknik ofiste iç mimarlar tarafından en ince detaya kadar çizimler yapılır , hatta mermer fabrikamızda üç boyutlu Autocet ile konuşacak mermerlerin dahi en ince detaya kadar ölçü ve çizimleri yapılır müşteriye sunulur , ona göre gerekli alımlar yapılır ve bismillah denir

Müşteri ile uğraşamam
Ben teslim ederim müşteri sonra ne değiştirmek istiyorsa değiştirsin :)
Müşteri ile uğraşılmaz
Bireysel çalışmanın sıkıntısını çekiyorum ben. Adamin kendisi ayrı, eşi ayrı, çocuğu ayrı, kimisinin dostu metresi ayrı sorun. Gecenin birinde arayıp fikir belirtiyor adam 😀😀😀

Bireysel çalışmanın sıkıntısını çekiyorum ben. Adamin kendisi ayrı, eşi ayrı, çocuğu ayrı, kimisinin dostu metresi ayrı sorun. Gecenin birinde arayıp fikir belirtiyor adam 😀😀😀

Yok biz büyük bir şirketiz . Dışarıdan iş almaya kapalıyız , yapar satarız onların dırdırını çekemem , Allah yardımcın olsun :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri