Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Yaz-çiz İçinden Geçeni Söyle

Meva

Haber Editörü
🇵🇸Kendi Dünyasında🇵🇸
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
@EfuL!m, amin inşallah:) biliyorum ama insanın anlasabilecegi dürüst iyi birini bulmak bu zamanda biraz zor hayırlısı ne diyelim Rabbim bizleri her zaman iyi insanlarla karşılaştırsın

Meva

Haber Editörü
🇵🇸Kendi Dünyasında🇵🇸
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
@EfuL!m, tam olarak ne yaptı ben uzun zaman oldu izlemeyeli bugün hastanede açıktı ama dikkatimi veremedim

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
@Meva, Paribu bir kripto uygulaması dizi içinde bir güzel övgüyle bahsedildi hatta ramazan ve Asuman tellerine indirdiler.
Bildiğin canlı reklam.
Çok yakınlarımın ocakları sönmek üzereydi kripto konusunda hassasiyet gösteriyorum.

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Meva

Haber Editörü
🇵🇸Kendi Dünyasında🇵🇸
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
@EfuL!m, anladım oralara denk gelmedim severek izlediğimiz diziler zamanla sırf para kazanmak için insanların hassas olduğu konularda bile umursamadan reklam yapabiliyor misal Bahar dizisi 3 bölümdür Bahar dizisini izlemiyorum artık izlemeyecem boykot ürünlerini dizide reklam yaptıkları için daha da asla izlemem

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
@Meva, Paribu bir kripto uygulaması dizi içinde bir güzel övgüyle bahsedildi hatta ramazan ve Asuman tellerine indirdiler.
Bildiğin canlı reklam.
Çok yakınlarımın ocakları sönmek üzereydi kripto konusunda hassasiyet gösteriyorum.

Kripto parada batanların hepsi bilinçsiz bilgisiz aceleci olduklarından ve bir an önce zengin olmayı hedeflediklerinden batıyorlar. Birde kaldırgaç yukarıya gösterdiğinde yükleniyorlar bu kendini batırmak demektir.
Mesela geçen hafta etherium mükemmel kazandırdı. Aptal insanlar en üstten aldılar. Ve birden düştü yaf yapmayın kardeşim bir şey yükseldiğinde değil düştüğünde alınır. Krizler dışında hiç bir zaman hiç bir şey hep yukarı yönlü olmaz.

Son düzenleme:

Olmayabilir

Aktif Üye
Kripto parada batanların hepsi bilinçsiz bilgisiz aceleci olduklarından ve bir an önce zengin olmayı hedeflediklerinden batıyorlar. Birde kaldırgaç yukarıya gösterdiğinde yükleniyorlar bu kendini batırmak demektir.
Mesela geçen hafta ethereum mükemmel kazandırdı. Aptal insanlar en üstten aldılar. Ve birden düştü yaf yapmayın kardeşim bir şey yükseldiğinde değil düştüğünde alınır. Krizler dışında hiç bir zaman hiç bir şey hep yukarı yönlü olmaz.
Üstad kriptodan ziyade günümüz şartlarında interaktif alemde para kazanmak hiçte zor degil
Şayet dinimizde haram kısmına takilmasa
Sunun yerinde olmak hiçte zor değildi

(Ayrıca izlemeyenlere tavsiye ederim breaking bad devami )

Meva

Haber Editörü
🇵🇸Kendi Dünyasında🇵🇸
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Ayy hastaneden eve evden hastaneye çok yoruldun:(

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar