Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Gözlerim Ol

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Bu uygulamadan haberimiz yoktu. Çok teşekkür ederim DarkSoul.

Onlarla iletişim kurarken oturup aglamayacagımı bilsem yardım etmek isterdim. Emeği geçen herkesten, bizi haberdar ettiğin için senden Allah razı olsun.

DarkSoul

Yeni Üye
FK Üyesi
Web sitesi
iyiarastir.com
Bu uygulamadan haberimiz yoktu. Çok teşekkür ederim DarkSoul.

Onlarla iletişim kurarken oturup aglamayacagımı bilsem yardım etmek isterdim. Emeği geçen herkesten, bizi haberdar ettiğin için senden Allah razı olsun.
Allah hepimizden razı olsun. Hepimiz engelli adayıyız, onlara yardımcı olmak bizim görevimiz. Sadece uygulama ile değil. Yolda bir engelli insanımızı görsek, onlara yardımcı olsak hem biz hem onlar çok mutlu olur.

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Lakin "yardım" hususunda güvensizlik hasıl oldu toplumda ne zaman böyle bir girişimde bulunsak acaba tacizci muamelesimi görecegim acaba dokunsam yanlis anlar mi psikoloji algısı var açıkcası ben çekinerek yaklaşıyorum ..

Youtuber arkadas hassas konuya parmak basmıs kendisini tebrik ediyorum ve keza sizi de @DarkSoul ..

DarkSoul

Yeni Üye
FK Üyesi
Web sitesi
iyiarastir.com
Lakin "yardım" hususunda güvensizlik hasıl oldu toplumda ne zaman böyle bir girişimde bulunsak acaba tacizci muamelesimi görecegim acaba dokunsam yanlis anlar mi psikoloji algısı var açıkcası ben çekinerek yaklaşıyorum ..

Youtuber arkadas hassas konuya parmak basmıs kendisini tebrik ediyorum ve keza sizi de @DarkSoul ..
Tabi siz de haklısınız. İnsan ister istemez tanımadığı birine dokunmaya çekiniyor.
Teşekkür ederim

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
sonuna kadar yeni izleme fırsatı buldum.. Allah hepimize sağlık versin.. bu tür arkadaşlarında Allah yardımcısı olsun

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Forum istatistikleri

DarkSoul 1 konu açmış

@DarkSoul Başka konu yok mu ekleyeceğin. Ben bu uygulamayı bilmiyordum. Senin vesilenle öğrendik. Başka bizi bilgilendireceğin şey yokmu :nida

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar