Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yorum Evlilikte yemek yapmanın kadının görevi olması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AsyA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yapsınlar kişiliği eksik olmaz aksine yardımcı olduğu için daha iyi olmaz mı?
Evlilikte herşey ortak ise yardımcı olsunlar her iki taraf da eşine o zaman daha huzurlu yuva olur....

Günümüzde bayan çalışanların artması sebebiyle evdeki işlere erkeklerin bilakis yardım etmesi lazım bayanlar daha çok yıpranıyor,,,

Sadece evli olanlar mı yardım etsin 🤦😒😒
Abi, kardeş de kız kardeşlerine ev işlerine yardımcı olmalı günah değil ki😒😒
Ben çalışırken işler hep bana bakıyordu 🤦 iyi bilirim zorluğunu

Ben anlamam öyle afilli laflardan, işim olmaz, yapamam uğraşmam, yapsın yapmıyorsa arasın dışardan istesin :)

Kadının görevi değildir, kadın isterse yapar isterse yapmaz. Erkek istiyorsa mutfağın yeri belli o da şayet isterse yapar istemezse yapmaz.
Esnafta para kazansın değil mi :D

Kadının görevi değildir, kadın isterse yapar isterse yapmaz. Erkek istiyorsa mutfağın yeri belli o da şayet isterse yapar istemezse yapmaz.
Esnafta para kazansın değil mi :D
Ben anlamam,
Ben 25 yıldır o mutfaktayım, bir 25 yıl daha mutfakta olacaksam işine baksın o kadın.
Mutfağı kendime yasaklarım :)
Diyanetten erkeğin mutfağa girmesi haram fetvası alırım.
Olmadı mutfağı kaosa boğarım beni zaten sokmaz oraya.
Yaşasın özgürlük :)

Ben anlamam öyle afilli laflardan, işim olmaz, yapamam uğraşmam, yapsın yapmıyorsa arasın dışardan istesin :)
O zaman git bekar bekar kendi kafanı ye hemi 🤦🤦😒😒

Bırak afilli sözleri evlenince eşine gereğince yardım et bir şey olmaz, 🤦😒

Genel olarak diyorum ki....
Hayır bu Türkiyeli erkeklerine ne oluyor anlamıyorum Eşlerine yardım et denilince sanki ölüme yolluyorsun,,, 🤦🤦🙄
Acayip hallere giriyorlar, sanki yardım etse bir yanları eksilir ellerine yapışır 🤦🤦

Hiçte görevimiz değil ayın 20 günü dışarıdan isterim diğer 5 günü o yapar kalan 5 günde de birlikte yaparız 🤭

Biz beraber yapıyorduk, mutfağın altını üstüne getirip, her yeri batiriyorduk, sonra da onu sen döktün, sen batirdin kavgası oluyordu çok zevkli bir şey

Ben önüme gelip yediğimde daha zevk alıyorum.
Ona nasıl güzel yemekler yaptığını methetmek daha zevkli gelir bana:)

Ben önüme gelip yediğimde daha zevk alıyorum.
Ona nasıl güzel yemekler yaptığını methetmek daha zevkli gelir bana:)
Ben de öyle düşünüyordum sonradan ortak bir ürün çıkarmanın zevkini tadana kadar. Şimdi mi fast food larla düzenli bir ilişkim var artık, mutfakta en son 1 yıl önce birşeyler pişmişti 😏

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri