Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Evlilik teklifi.

Yazdıklarını düşündüm haklısın :)
Ama abartılı olmadan da teklif edebilir lm;;

birkaç güzel söz, ufak birkaç sürprizle teklif etse fena mı olur :hih:

ne yani o kadın yıllar sonra bir pazar günü türk kahvesini yudumlarken kızına anlatmasın mı, babanda şöyle şöyle mutlu etmişti beni diye :hih:

Tanığı olduğum bir evlenme teklifi anlatayım size, olurya belki farkındalık oluşur...
Halep kuşatması başladığı, el Bab kırsalındaki mücahitlerin içeridekilerin açlıktan ölmemesi için erzak sokmak için operasyon paşlattığı bir dönemdi.
@Hatra hocam iyi hatırlar o dönemi.

Bizde gazeteci olarak bölgedeyiz :)
İdlibli bir gencin sevdiği amcası kızına vedasına şahit oldum.
Evlenme teklifi şuydu ; Birgün ülkem özgür kalırsa, bende yaşayacak olursam ahdim olsun çocuklarımızı özgürlüğe aşık şahitler olarak yetiştirmek için kapına geleceğim...

Ve Halep kuşatmasını yarıp içeri girdiler, ama birdaha çıkamadılar...
Farklı hayatlar görün istedim...

İlla abartılmış çok masraflar edilmiş sürprizler değil Evlilik teklifi hayatımın en özel günü olacağı için güzel bir sürpriz o günü seni özel hissettirecek güzel sözlerle olması beni mutlu eder evlilik tekliflerinde en sevmediğim şey erkeğin kadının önünde diz çöküp teklif etmesi kimse kimsenin önünde diz çökmesin buna gerek yok :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri