Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

En Son Ne İzledin ?

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Zodiac

Gerçek bir seri katil hikayesi,3 saat sürüyor ama izlenir..

10/8
Bende izleyeceğim merak ettim izlediğim dizi bitsin öyle ama öncesinde arkadaşlarıma mesaj atayım arada yazsınlar beni yalnız bırakmasınlar korku filmi izleyebiliyorum ama nasıl izliyorum orasını söylemeyeyim 😃

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
Bende izleyeceğim merak ettim izlediğim dizi bitsin öyle ama öncesinde arkadaşlarıma mesaj atayım arada yazsınlar beni yalnız bırakmasınlar korku filmi izleyebiliyorum ama nasıl izliyorum orasını söylemeyeyim 😃
bu korku değil merak etme,izledikten sonra da yaz fikrini.

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Sonunda dizim bitti landscapers 4 bölümlük mini bir diziydi severim mini dizileri gerçek hayattan uyarlanmış güzel bir diziydi izlemenizi tavsiye ederim :)

asminya

FK Üyesi
dünden bu yana versace cinayetinin (hatta suikastinin de diyebiliriz) içeriğini gerçek verilere göre işleyen netflix dizisini izliyorum. son derece basarili bir mini dizi olmus. bana göre psikolojik bir dram var kurguda, belki size göre başka bişey vardır onu bilemem. bakış açınıza göre ya da nerden, neresinden baktığınıza göre değişir fikirler. ölen ve öldüren bireylerin bir şekilde ne tür şartlarda büyüdüğü incelenip karşılaştırılmış sanki ve sevgisiz büyümenin, ebeveynleri ile iletişim kuramamaları ile kimin elinde hangi şartlarda büyüdüklerinin çoklu cevabına bir bakıma ulaşmış oldum. başroldeki oyunculuk performansları inanılmaz güzel ve doyurucuydu. dizi henüz bitmediği için kısaca bu kadar bahsedebildim. dilerseniz bi göz atın.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar