Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Düşünce Platformu

ForumKalemi Özgünlüğü ön planda tutan Özgür bir düşünce platformudur. 🤩
  • Bir kişi bile olsa birinin sizi anlıyor olması büyük zenginliktir. Eddi Anter [ Yaren ]
Fkbanner.md

En çok gişe yapan filmler.

NoktA

lkşklş
FK Admine
FK Yönetici

ForumKalemi İtibar:

Bu filmlerden hangilerini izledin? ? Bilim kurgu, aşk, fantastik ya da macera… En sevdiğin film türü hangisi? ? Ya da daha başka bir soru soralım, gişe rekortmeni filmler, filmi izleme kararını etkiler mi? Tamam tamam daha fazla soru sormuyoruz. Muhtemelen kaydedeni beğeneninden çok olan paylaşımlarımızdan biri olacak, olsun ne yapalım. ?⠀

#film #filmönerisi #filmtavsiyesi #skyhayat #filmreplikleri

FB_IMG_1616084267130fd13dd9a7ecfe6af.md.jpg

FB_IMG_1616084271029.md.jpg

Yaren

Gölgesine Razı Bir Fesleğen
FK Editör
FK Yönetici
Burç
Yay
Memleket
Antalya
DisPVx

ForumKalemi İtibar:

Titanik hariç hiçbirini izlemedim,sinema konusunda çok cahilim ya ;)

NoktA

lkşklş
FK Admine
FK Yönetici

ForumKalemi İtibar:

Benimde senden farkım yok ortağım :) Karar verdim günü 36 saate çıkartacağım. 24 saatten sonrasında film dizi izleyeceğim :D

interceptor

FK Yorumcu
ForumKalemi İtibar:

Titanic hariç hepsini izledim.titanic aşk filmine yakın olduğu için izlemedim. 1956 yapımı olan Titanic'i izlemiştim

Qasem

Qasem
FK Üyesi
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry

ForumKalemi İtibar:

Ben hepsini izledim. Zaten hepsi hiçe rekorları kıran filmler, çoğunu sinemada izlemiştim :)
Ah ah nerde o eski zamanımın bol olduğu günler :)

Meva

Ben Trip Atmam
FK Muhabir
Burç
Akrep
lIr3ry

ForumKalemi İtibar:

Ben hiçbirini izlemedim yeni yeni film izlemeye başladım bakarım bunlara daha önce nerelerdeydim bilmiyorum ?sanırım dizi lerin arasına sıkışıp kalmıştım ?peki bunlardan sakın izleme dediğiniz var mı karlar ülkesi ve aslan kralı şimdilik eledim ?

interceptor

FK Yorumcu
ForumKalemi İtibar:

Ben hiçbirini izlemedim yeni yeni film izlemeye başladım bakarım bunlara daha önce nerelerdeydim bilmiyorum ?sanırım dizi lerin arasına sıkışıp kalmıştım ?peki bunlardan sakın izleme dediğiniz var mı karlar ülkesi ve aslan kralı şimdilik eledim ?

Avengers serisine hakim değilsen,marvel yapımı filmleri izlemediysen bu listedeki avengers sana yabancı ve anlamsız gelebilir.tüm kahramanların filmlerini izleyip sonra avengers serisini izlersen konuya hakim olursun.

diğer yandan film izlemen çok hoş.film insanın ufkunu açar, kendi beğendiğin bir tarz yaratarak o tarz filmler üzerinden devam edebilirsin ama yine de her film izlenmeli.herkesin bakış açısı farklı ve değerlidir.

Film hayatına Hoşgeldin : )

interceptor

FK Yorumcu
ForumKalemi İtibar:

Teşekkürederim @interceptor tavsiyene uyacam gerçekten öyleymiş film insanın ufkunu açıyormuş :)

Gerçek hikaye filmler hariç, Sinema bir hayal dünyasıdır.insan asla mümkün olmayan hikayeleri görür,kendini filmin akışına bırakır kimi zaman filmin içeriğine göre mutlu olur kimi zaman mutsuz ama hep iyi hisseder.

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap