Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Arşiv Düşün ki O Bu Yazıyı Okuyacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Düşler ülkesinin deli kızı
Memleket
Dünyada bir yerdeyim
Uykusuz kalınca gerginsin hacı

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
@StigmatA, Pisadam

Görmeyeli yaşlanmışsınız...
İftira atmak meziyet değildir.
Yöneticilerimle ilgili sorunlarda benle iletişim kurabilirsiniz.
Cevap hakkı bile tanımadan yalan iftira ve dezenfarmasyon yapmak size yakışmadı...

asminya

FK Üyesi
Eğer lozan olmamıs olsaydı, şu an cumhurbaskanı, diyanet isleri baskanı bile o makamında oturamazdı.
Eğer lozan olmamıs olsaydı bu ezanlar da okunamazdı. Bugün ATATÜRK e deccal diyenler, İNÖNÜ ye laf atanlar bazı din adamları olduğunu iddia eden o efendiler şu an hayatta bile belki olmayacaklardı. Lozan yirminci yüzyılın başında uluslararası ilişkiler açısından çok olağanüstü bir antlaşmanın bir zaferin adıdır.
Yaşayan uluslararası tek antlaşmadır. İngiltereye boyun eğdirmenin adıdır Lozan. Lozan Cumhuriyetin tapusudur. Görmezden gelmek isterseniz orası ayrı tabi. Ama devletini seven herkesin olaya gerçekçi yaklasması önemlidir.

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Memleket
Dünyada bir yerdeyim

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
Ölenle ölünmez asla ölümün gömüldüğü kalp ölür sen yalnız ölmedin bende seninle ölmedim ama senden sonra da yaşamadım dokuz yıllık yas var hala içimde...

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Bana bakın beyni şeffaf yaratıklar.
Ben böyle çoluk çocuk gibi ordan buraya burdan oraya mesaj göndermeyi sevmem.. arkadan bir dümen çeviriyorsunuz kuyruk acınızdan...
Beni tanımıyorsunuz hakkımdada bir yorumunuz fikriniz olmasın.. yok karısı varmı yok evlimi .. Sizin ailesel işleyişini var mı? Ben bunları hiç merak etmiyorum çünkü insan yerine koymam, sizi adam yerine koyduğum anlamına gelmiyor.. ilk ve son kez burdan böyle birşey yapıyorum ayagınızı denk alın.. ben falan filancalara benzemem.. yok sitelerde üye çağırıyormuşum .. yok ben tek kişiymişim iki üyeliğim varmış .. kuş kadar beyniniz olsa yaptıgınız yorumlarda bir anlam olur....

Beyim demişki:

Y site sahibi X sitede şöyle bir baktım arkadaşlarımın sitesinede üyelikleri var charismax'ın bir insanın sitesi varkende başka yerde olması düşündürücü ?
Diye birşey demiş kodonaManyak bir insan..madem arkadaşlarının sitesi forumlar belli 5 parmagı geçmiyor bir sorsana bu charismax neyin nesi?

İki kod attık yardımcı olalım bir halt bilmiyorsun diye.. var olan temaya css rgb kod giriyorsun tasarım diye sunuyorsun .. bunları bildiğimi bildiğin için bana bahane uydurup arkamdan cevap haksız ban atıyorsun.. ben o posbit olayında merhaba konusu açıp dediğimde iyi tamam dedik bişey demedik cümlesini anlamadım .. sanki bana site devretti.. sen orda kendi kullanıcı üyelerini kandırısın bana bu martaval bilmişlikler sökmez. Ben senin tipini tasarlayıp üzerine tema giydir!irim.
Geçen söz hakkı verdiğin ban attıgın kişi ile benim farkım var..bende haksızsız.. ekran resmi falan demişsin.. onu paylaşmazsan adam değilsin'ki zaten değilsin şuan sana biraz ün kattım adam sanılacaksın kısa bir anda olsa.

Şuan Forumkalemimde olup beni sen çağırdın diyen biri çıksın ? Olayı şeffaflıyla anlatsın... ben kimseye bize gel demedim.. 1 kişi hariç oda sohbet muhabbete neresiymiş senin siten demesi üzerine boşver reklam olmasın dediğim halde (özelde) muhabbetin ilerlemesi üzerine tekrar soruldugunda falanca yerdeyim dedim.. ama kimseye davet göndermedim.. bunu ıspatlayacak delikanlı varsa isimde nickte verebilirim..
Ama arkamdan banlayıpta yok multi üyelik karısı yoktur bilmem neyi yoktur.. senin adminin benim eşimi tanıyor. Sohbeti muhabbeti var. Sana demişler karısı bu iki kişi sende ıspat etmesi lazım demişsin.. gel ben sana ıspat edicem eşim yok şuan :) senin sorunun bir kümeste iki horoz olmaz sorunu.. yemiyorum çünkü millete yedirdiklerini..
Bu ilk ve son böyle birşey yapışım.. pek nezih değilim ben . Bir dahakine yasal yol başvurusu yapıp sonra sana gelicem..
Adamlar almış bir alan almış bir hosting artık her ne haltsa . Default üzerinden toplamış bir kaç kişi zamanında benim sitem var ben tasarladım ? Hıhı sen tasarladın bilmeyene dahisin ama bana yalncının tekisin .
Kolay gelsin..

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Memleket
Dünyada bir yerdeyim
Seni hiç sevmedim süt oğlan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar