Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Son dakika Diyarbakır'da kaybolan Narin Güran'ın cansız bedeni bulundu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Meva
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Meva

İçinden geldiği gibi yaşa :)
Haber Editörü
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry

İçişleri Ali Yerlikaya, Diyarbakır Bağlar'da kaybolan Narin Güran'ın cansız bedeninin Jandarma ekipleri tarafından bulunduğunu duyurdu. Narin'in cansız bedeni köye bir kilometre uzaklıkta Eğertutmaz Deresi'nde bulundu. Bulunan beden incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

1725783919502.png

BAKAN YERLİKAYA DUYURDU

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosyal medya platformu X üzerinden yaptığı açıklamada; 'Diyarbakır’ın Bağlar ilçesine bağlı Tavşantepe Mahallesi’nde kaybolan Narin kızımızın maalesef cansız bedeni Jandarma ekiplerimiz tarafından bulundu. Narin kızımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun. Başımız sağolsun.' dedi.

Kaynak : CNN Türk

Bir şey diyemiyorum Çok üzüldüm:(

Çocuklara kadınlara artık dokunmayın yeter artık yeter idam gelsin ya bu yaratıklar için çok öfkeliyim çok

Allah rahmet eylesin.
Bakalım altından nasıl bir hikaye çıkacak...
Ciddi yaptırımlar olmadıkça, bu son olmayacak...
İnsan canı nekadar değersiz..
Okadar çok katliam var ki, ölümler toplumda sıradanlaştı...

Diyarbakır Valisi:

📌Narin Güran, kıyafetleriyle birlikte dere kenarında çuval içerisinde üzeri taşla gizlenmiş vaziyette 08.45 sıralarında ölü bulunmuştur.

:( :(

Ayrıntılarına baktım henüz belli olmadı galiba. Çok yazık :(

Benim 8.günden sonra umudum kalmamıştı..
Anne'ye asla inanmıyorum.Anne ve amca arasında bir şey var ve Narin küçük kuzum buna şahit oldu..

Daha minicik,nasıl kıyabiliyorsunuz?
Mekanı cennet olsun..

Screenshot_20240908_161017_Instagram.jpg

Allah rahmet eylesin .
Daha öncekilerden bir sonuç çıkmadı diye hatırlıyorum,,sonuca bağlanır suçlular gerekli cezayı alir inşaallah.

Rabbimin gazabı üzerlerine olsun o Meleğe kıyanların....

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri