Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Okur kuş Dev pancar masalı :)

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
  • İstatistikte sabit
Hiç uyuyamadığım bir gecede yavaş yavaş günün aydınlandığını görmek o ana şahit olmak çok güzel :)
Uzun zaman oldu masal eklemeyeli madem uyku tutmadı Elif hocanın güzel anlatımıyla güzel masallarından bir tanesini daha ekleyelim :) her zamanki gibi anlatım çok güzel masal çok güzel :) biz bu masalı da çok sevdik ağzınıza sağlık Elif hocam :)
öyleyse haydi hep birlikte masalı dev pancar masalını dinlemeye :)

Ekli dosyayı görüntüle okur__kus__20230627_2.mp4

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Screenshot_20230627_044004.jpg

Merhaba sevgili herkes 🕊️
Kıymetli bir kitaptan bahsetmek, umudu diriltmek isterim :) "Ne Görüyorsan O" yazarının dünyaya ve çocuklara armağan ettiği son kitap. Nimet Durak Rifaioğlu, 6 Şubat 2023 depreminde hayatını kaybeden bir yazar ve anne. Giderken ardında kızına ve tüm çocuklara bıraktığı bir hediyedir Ne Görüyorsan O.
Kitabın geliri Nimet Hanım'ın kızına aktarılacak. Almanızı okumanızı temenni ederim.
Ben okudum, sonra bir çocuğa hediye ettim. İkimiz de çok sevdik. Severek, eğlenerek okuduk, farklı görme biçimleri edindik.
Hayat ne görüyorsak o sevgili herkes. Güzeli görelim, umudu görüp diri tutalım. 🌺

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar