Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Covid 19'un Günlük Yaşamımıza Etkisi

Yaren

Emektar Üye
Gölgesine Razı Bir Fesleğen
Burç
Yay
Memleket
Antalya
DisPVx
Tüm dünyada yıkıcı etkilere neden olan COVID-19'a karşı alınan önlemler evlerde geçirilen süreyi uzattı. Buna bağlı olarak hayatımızda bazı değişiklikler de kaçınılmaz oldu.
COVID-19 günlük yaşantımızı nasıl etkiledi?

Covid 19 konuşmak istemiyorum artık,gariptir bu tarz konular açıyorum,yoruldum,tükendim,bunaldım..
Eski sıkıcı günleri özledim yani :)

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Bizim memleketimizin davetleri ve günleri meşhurdur. Herkesin en az 5 veya 6 günü vardır. En az diyorum en çoğu neredeyse her güne denk geliyor :D Ve bitmek bilmez davetleri. Pandemi döneminde bunlarda baya azalma oldu. Dikkat ederseniz azalma dedim bitiremediler :D Birkaç gün önce arkadaşlarımla olan grupta yazmışlar. Arkadaşım bir arkadaşı pozitif çıktığı için geçmiş olsuna aramış, arkadaşı "Günlerde falan da dikkat ediyorduk maskeyle gidip geliyorduk." demiş :)

Çekirdek aile birbiriyle geçirdiği zaman süresi baya arttı. Ben bu halden memnunum aslında. Çocuklar anne baba yüzü gördü :)

Bence en önemlisi, elimizdeki nimetlerin farkına vardık. Dışarıda gezebilmenin, arkadaşına sarılabilmenin, eş dost akraba ile birlikte olabilmenin ne kadar güzel olduğunu anladık.

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
@NoktA, süper bir yorum. Teşekkür ederim.
Bu süreç bize çekirdek aileyi ve birbirimizi tanımayı öğretti, zaman yönetimini de öğretti aslında.
Dışarıya serbest çıktığımızda bunu anlayacaksınız.

@Yaren, bence daha çok açmalısın üzerine çokça konuşmalıyız ki tarihe not düşsün bu günler

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar