Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Çok önemsediğiniz insanın sizi hiç umursamadığını anladığınız an.

Duygularım karşılıklı değildir.
Bu onu önemsememden zerre bişey eksiltmez. Haddini bilsin yeter.
Sevgimizde, değerimizde karşılık bekleyen duygular değildir.

Değer veripte değer görememek kadar kötü bir şey var mı bunu anca çeken bilir ,o kişi için büyük bir hayal kırıklığıdır

Alıştım.
Hayatım böyle insanların arasında geçti ve hala devam ediyor.
Belki de artık umursamayan onlar değil benimdir!
Onların beni umursayıp umursamaması hayata bakış açımı ya da yaşadığım hayatta kendime duyduğum saygıyı değiştiriyorsa sorun onlarda değil bendedir...
Elbette ki insan etrafındaki yaşayan insanlara göre yaşamına şekil verir ama hayatına verecek bir şekil yok ise en azından elindekileri kaybetmemeye çalışmak bence en iyi kendini onlardan koruma biçimidir...

Hiç umrumda olmaz,siler atarım.. kimse benden daha değerli değil.benim kıymetimi anlamayan ve bilmeyen kendine yazık eder..

bikaç sene önce insanlardan kolay vazgeçerdim, hatta daha düne kadar ikinci sansa bile sicak bakmayandim hatta. oyle degil simdi, hatta daha baska bir gozle baska bir pencereden bakiyorum. onem verdigim insanin beni önemsemeyecegini asla dusunmuyorum. onu özel kılmıssam ve özel tavirlar hak edip almissam bu bir anda kesilmez. olmussa bile bir sebebi oldugunu dusunur, dalgin oldugunu ve bir problemi oldugunu varsayarim. mutlaka da aramızdaki sorunu çözerim.

Ben mi anlatamıyorum diye düşünür farklı farklı anlatmaya çalışır çabalarsın sonra fark edersin ki seni zaten anlamak istemiyordur.
O an bırakırım herkes kendini bulunmaz hint kumaşı sansın.
Sanırım vazgeçilmez kimse olmadığını düşünüyorum. Parazit gibi yaşamayacaksın bu hayatı.
Her şeyi tek başıma yapabilirsin, spor mu yapacaksin tek başına yap film mi izleyeceksin tek basina izle gezecekmisin tek basina gez kendini önemsediğin zaman herkes seni önemser.. sanirim konudan saptım ben yazmadim @Kalpin yazdı :D

Sana fatihçe virüsü bulaşmış hemen doktoruna baş vur nihahahahhah

Yüreğime almışsam ,önemsiyorsam çok kırılır ,üzülürüm ,hatayı kendimde ararım ama sonra unuturum ,yine önemserim ,ben adam olmam :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri