Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Meteoroloji Çok Nadir Görülen Bulut ve Yağış Şekilleri

Belkim :srl:

Bursada cidden çok yağmur yağıyor zaman zaman
Gün için de bir güneş var 10 dakika sonra gökyüzü kapkara şimşekler dans ediyor
Çiftçiler zor durumda kalmaz umarım
Amerikada yıldırım ağacı oluşmuş resmen sübhanallah

Adana'da Hortum Paniği, Sahiller Boşaltıldı
Panik Anlar 19.06.2020
Adana'nın Yumurtalık ilçesine hortum çıktı. Cep telefonu kamerasına yansıyan hortum panik oluşturdu.
Öğle saatlerinde kentin deniz kenarı ilçesi olan Yumurtalık'ta hortum çıktı. Denizde çıkan hortumun karaya ulaşmaması olası can ve mal kayıplarının önüne geçti. Bazı vatandaşlar paniğe kapılıp sahili boşalttı. Yarım saat süren hortum daha sonra son buldu.

Ekli dosyayı görüntüle 3131

Adana Boğuldu, Araçlar Su Altında Kaldı

ŞİDDETLİ FIRTINA HAYATI OLUMSUZ ETKİLEDİ

-Adana’da Sel, Yumurtalık’ta Hortum
Adana'da şiddetli fırtına hayatı olumsuz etkiledi. Birçok mahallede su taşkınları meydana gelirken, Yumurtalık’ta hortum çıktı.
Şiddetli yağmur Adana’da sel, su baskını ve taşkınlara neden oldu. Yeşilyurt Mahallesi’nde caddeleri sel kaplarken, araçlar hasar gördü, işyerleri su taşkınlarından nasibini aldı.
Yumurtalık ilçesinde vatandaşların Cep telefonu kamerasına yansıyan hortum panik yarattı. Yumurtalık, İskenderun ve Hatay açıklarında meydana gelen hortum kıyıya ulaşmadan bitmesi olası faciayı önledi. Ceyhan’da ise şiddetli yağmur nedeniyle vatandaşların fırtına, sel ve su baskınlarına karşı önlem almaları konusunda uyarılar yapıldı.

Ekli dosyayı görüntüle 3132

Adana'da Sağanak Fırtınası Böyle Geldi
19.06.2020
⚡
⛈
⚡

İşte O Anlar
⚡
⚡

Ekli dosyayı görüntüle 3133

Sel Araçları Kağıt Gibi Sürükledi
⚡
⛈

Adana'da Sel Dehşeti Böyle Görüntülendi
Araçlar Sürüklendi Büyük Panik Yaşandı
19.06.2020

Ekli dosyayı görüntüle 3134

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri