Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Çayı şekersiz içmek.

şekersiz içemem.. rakı misaki o şeker katılacak su katılır gibi sek sevmiyorum... he rakıda içmiyorum :D

Ozaman bir soru sorucam... ben ekmegi çaya banarak büyüdüm.. şekersiz bende içtim 2 ay gimsada çalışırken alışkanlık yapıyor evet ama tat alamıyordum.. . Şimdi siz açık ve demli olayını nasıl ayarlıyonuz şekersiz içiyonuz ya.. kahvaltıdadamı şekersiz içiyonuz.. kafama yatsın bende şekersiz içerim belki.. neticede hevesle başlıyo bende herşey

Ozaman bir soru sorucam... ben ekmegi çaya banarak büyüdüm.. şekersiz bende içtim 2 ay gimsada çalışırken alışkanlık yapıyor evet ama tat alamıyordum.. . Şimdi siz açık ve demli olayını nasıl ayarlıyonuz şekersiz içiyonuz ya.. kahvaltıdadamı şekersiz içiyonuz.. kafama yatsın bende şekersiz içerim belki.. neticede hevesle başlıyo bende herşey
Kahvaltıda veya her çay faslında sekersiz içiyorum çok demli olmamasına dikkat ediyorum sekersiz birde demli acı olabiliyor sekersiz oldugu için çayın tam tadı alındıgı için yasattıgı acılık doğal fakat kahvaltıda bununda önüne reçel veya bal ile geçiyorum derken birde bakmişsiniz çaya yanlışlıkla bir tane seker düşse sanki sekeri içine bocalamişsiniz gibi şekerli geliyor ..

çayı demlı sekersız kahve de sekersız evde kımse kullanmaz seker bızde :D

Kahvaltıda veya her çay faslında sekersiz içiyorum çok demli olmamasına dikkat ediyorum sekersiz birde demli acı olabiliyor sekersiz oldugu için çayın tam tadı alındıgı için yasattıgı acılık doğal fakat kahvaltıda bununda önüne reçel veya bal ile geçiyorum derken birde bakmişsiniz çaya yanlışlıkla bir tane seker düşse sanki sekeri içine bocalamişsiniz gibi şekerli geliyor ..
Bunu biliyom yav dedimya bi ara şekersiz içtim .. bana şoyle hokus pokusluk bişi lazım :haha:
çayı demlı sekersız kahve de sekersız evde kımse kullanmaz seker bızde :D
Yav madem herkes böyle diyor kim bu şeker tüketenler tek basıma benmi .. bir çay bardagına 4 seker kupaya 6 7 ben çok şekerli iciyom

Bunu biliyom yav dedimya bi ara şekersiz içtim .. bana şoyle hokus pokusluk bişi lazım :haha:

Yav madem herkes böyle diyor kim bu şeker tüketenler tek basıma benmi .. bir çay bardagına 4 seker kupaya 6 7 ben çok şekerli iciyom
one yahu 4 seker 6 7 seker canına kastınmı var :D şeker gıbı adamım zaten ne sekerı kullancam Ç)))):

Şekersiz çay :D ne biliyim aklım alsa yapacamda.. yapmakta istiyorum ama sanki böyle çok büyük keyif zevkten mahrum kalacakmışım hissi geliyor.. :haha:

Tamam ya düşündüm bugün başlıycam şekersiz çaya haha tasarruf olur hem ahahah

Şekersiz ve bir parça limonlu lütfen

@Kalpin, şeker hayatımda hiçyok. alışma sürecinde limonlu bayram şekeri ağzıma atar öyle içerdim çayı.
Öyle öyle bıraktım şekeri.
Kahvaltıda açık çay.
Onun dışında demini uhabbetin koyuluğu belirler.
Şeker atsam şekerli su içiyormuşum gibi oluyor.
Ama kahveyi şekersiz içemiyorum orta olacak.
:)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri