Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Soruyoruz!! Bir bayandan telefon numarası nasıl istenir?

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
@ZiLaN, işte beklenen açıklama sonunda geldi 😊
Ama bayanlar bayanlara vermektede teredüt ediyor. Hadi erkeğe vermesi konusunu anladık, zaten bilindik şeyler bayanlar kendi hemcinslerine ne diye pinpirik 😊

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
@Qasem, bayanlar erkeklerden daha zor kurtulma ihtimali düşük yani çok sık arar rahatsız eder saçma şeyler için bile arar bunlara ne kulak yeter ne kontur 😵 az insan çok huzur her şey kararında güzel

Yeşil sarık

FK Yazar
Mütefekkir
Duha
Hobim
Okumak
İsim
Murat
Meslek
Talebe
Memleket
Konya
İşimizden dolayı irtibat kurabilecegimiz numara alabilirmiyiz dediğimizde sorun hic yaşamadık,Lakin bazı müşterilerimiz tavır ve bakış açıları ile siz numaranızı verin biz ararız diyenlerde oluyor bizde veriyoruz bu sefer biz tedirgin oluyoruz ,öyle yersiz zamanda arayan müşteriler oluyor ki hani bilerekmi yapıyorlar dediklerimizde oluyor.

Bundan dolayıdır ki !
Patron işyeri icin ayrı bir hat devreye koydu belli saatden sonra kapalı kalıyor.

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
@SiyahSancaktaR, yok ben direk foruma yazmıştım. Sorun problem olursa iletişim kurabilirsiniz. Birde Etrafından yardıma muhtaç aileler olan olursa bana bilgi vermek için çekinmeden arayabilirler diye numaramı yazmıştım. Ordan aldın. Yada Yönetime yazmıştım ordan aldın. O dönem beraber yönetimdeydik. Sorun olursa çekinmeyin diye numaramı yazmıştım :)

Yeşil sarık

FK Yazar
Mütefekkir
Duha
Hobim
Okumak
İsim
Murat
Meslek
Talebe
Memleket
Konya
@SiyahSancaktaR, yok ben direk foruma yazmıştım. Sorun problem olursa iletişim kurabilirsiniz. Birde Etrafından yardıma muhtaç aileler olan olursa bana bilgi vermek için çekinmeden arayabilirler diye numaramı yazmıştım. Ordan aldın. Yada Yönetime yazmıştım ordan aldın. O dönem beraber yönetimdeydik. Sorun olursa çekinmeyin diye numaramı yazmıştım :)
Düşünceler halis iyi niyetle olsa bile real dışında sanal Alemlerdeki telefon alışverişi ileri zamanlarda umarim sorun çıkarmaz.

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
@Murat, usta çok basit engelliyorsun sorun ortadan kalkıyor :)
Sorun yaşamadık mı tabiki yaşıyor insan.
Lakin telefonlarımız artık özel değil ki, her yerde her kurum banka vs alıyor. Şirketler birbiri arasında pay ediyor. Telefonun kullanım amacı belli. Amacı dışında kullananı engelliyoruz olup bitiyor.dilimşn yandığı olmadı mı, oldu? Ama dersler çıkarıp aynı hataları tekrarlamamakta karar kıldım.

Benim öyle çok özel bir numaram yok. Zaten herkeste var, tüm forum ve forumlar az çok bilir numaramı :)

Yeşil sarık

FK Yazar
Mütefekkir
Duha
Hobim
Okumak
İsim
Murat
Meslek
Talebe
Memleket
Konya
@Murat, usta çok basit engelliyorsun sorun ortadan kalkıyor :)
Sorun yaşamadık mı tabiki yaşıyor insan.
Lakin telefonlarımız artık özel değil ki, her yerde her kurum banka vs alıyor. Şirketler birbiri arasında pay ediyor. Telefonun kullanım amacı belli. Amacı dışında kullananı engelliyoruz olup bitiyor.dilimşn yandığı olmadı mı, oldu? Ama dersler çıkarıp aynı hataları tekrarlamamakta karar kıldım.

Benim öyle çok özel bir numaram yok. Zaten herkeste var, tüm forum ve forumlar az çok bilir numaramı :)
Bazı konularda hem fikiriz hocam Aslında lakin burda kaçırdığımız bazı altı çizilmesi gereken noktalar var

Banka ,şirketler e vs.vs. verdiğimiz numaralar işimizin gereği kurumsal alana verilen kurumsal işler içindir,

Sanal ortamda paylaşılan numaralar ,sanal aleme müdahil olan her cins her insan farklı bir alem sahibi olabiliyor buda farklı sonuçlara sebebiyet verebiliyor
Bugün internet ortamının aileler yuvalar gençler üzerindeki yıkımı göz önüne aldığımızda daha hassasiyet gösterilmesi taraftariyim,dediginiz gibi sorun teşkil edilenler engellenebilir ,Lakin engelleme sürecine gelene kadar beşer olan her nefis sahibi farklı Ruhlar alemine girebilir.

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
@Dil-figar @Dolunay @Sakil @Meva
Hayırdır siz bayan değilmisiniz? Merak ediyoruz neden hı?
AsyA hanım ya siz?
:)

@ZiLaN can a katılıyorum. Toplum buna guzel bakmıyor.
Avukatlık bürosunda çalışmaya başlamadan önce abilerimin numarasindan başka erkek numarasi yoktu telefonumda. Teyze oglu amca oglu gibi yakınların bile yoktu. Avukatlik bürosunda is gereği arkadaşlar istedikçe bir şey olacak korkusuyla verdim hep. Onlarda acil durumlarda ulasmak icin istiyor. Sonucta hacze giden var davaya giden var. Sonra baktim zarar gelmiyor. Gelse bile şikayet edebilmeyi öğrendim. Avukatlarinda elmeklerini bu tür şeylerden kazandıklarını öğrendim :D
Şimdi biraz daha rahatim ama yinede vermek istemiyorsam vermem :)

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
ben bunların hiç biruni hatırlamadım Üstad ama neyse dediğin gibi olsun :D
Sonuçta kara belan oldum :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar