Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Türkiyenin en Güncel Genel Forum Sitesi çatısı altında Özgünlüğü ilke edinmiş Forumumuza Katkılarınızı Bilgilerinizi sunmanızı ve aynı nezaketle bilgilerimizden faydalanmanızı temenni ediyoruz. Üye olmak Tamamen ücretsizdir !

Günlük Güncel Hava Tahminlerimiz 🌍

Meteoroloji bölümünde günlük güncel hava tahminlerimizi bölge bölge il il takip edebilir soru sorabilir, güncel meteorolojik haberlerimizi takibe alabilirsiniz.

Daha Fazlası

Film ve Dizi Analizlerimiz 🤖

İzlediğimiz Film ve Dizlerin analizlerini bu bölümden yapıyoruz. Sizlerinde Analiz ve Eleştiri yapmaya bekliyoruz.

Daha Fazlası

DP kurallarından bilginiz var mı? 🤔

Düşünce Platformu içerisinde neler yapmanız gerektiğini, nasıl konu açmanız ve yorum yapmanız gerektiği bilinciyle hareket etmeniz FK'ne kalite katacaktır. Okumak için tıklayınız

Daha Fazlası

v89tkB

Ay Taşı

Katılım
1 May 2020
Mesajlar
1,341
Tepkime puanı
2,034
Burç
Kova
Cinsiyet
Medeni Hal
DisPVx
Takım
lIr3ry
SR0KeR.jpg
Ay Taşının Faydaları Nelerdir?

Ay taşı insan sağlığına doğrudan ve dolaylı olarak sağladığı faydaların çeşitliliği ile birlikte diğer taşlardan ayrılmaktadır. Bu özel taşların hem fiziksel hem de psikolojik açıdan yarar sağladığına inanılıyor. Etki ettiği alanların başında hafıza gelmektedir. Kolay ve çabuk unutan kişilerin hafıza sorunlarının peyderpey azalmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda bu taş ile birlikte yatıldığı takdirde rüyaların hatırlanması da çok daha kolay oluyor. Tokluk hissi vermesi nedeniyle hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyen kişiler de yanlarında ay taşından yapılmış bir aksesuar ya da takı taşıyabilir. Doğal bir ağrı kesicidir. Başta böbrek ve mide ağrıları olmak üzere her çeşit kronik ve akut seviyedeki ağrının azalmasında önemli rol oynar. Migren ağrılarından muzdarip olan kişiler de ay taşının yaydığı enerji ile birlikte eski sağlıklarına kavuşabilir.
 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)