Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dünya Haberleri Artış Oranı %520

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AsyA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
@Qasem, ben iktidarsız bir hayat yok demedim ki hiç bir zaman bende eleştirdim elestirrim de...
Jon Türk kafası muhaliflige karşıyım ben sadece..
Iktidar gitsin ne olursa olsun çözüm değil alternatif yollar aramak çözüm o gidecek kinle nefretle dolu muhalefet gelip kinini kusup daha beter edecek bunu kabullenmen bu kadar mi zor muhaliflik seni bu kadar mi koreltti..

Iktidar babamın oğlu değil ayrıca..
Bende daha istikrarlı bir ülke istiyorum bunun yolu kin nefret dolu muhalefet değil alternatif çözüm arayışına gitmektir..

Efendimiz zamanindan örnek vermen hatalı bunu siyasete karıştırma siyaset yalan deryasidir...

@SiyahSancaktaR, madem yalan deryası olarak bakıyorsun ozaman neyini konuşuyoruz. Her dönem her devir ve düşünce konuşmaya açıktır. Tarih tekerrür eder, sırf bu yüzden okuruz tarihi ve her dönemi kıyas ederiz.
Kaç kez denediniz bu muhalefeti?
İktidardkiler çok mu normal. Kendileri gibi düşünmeyen herkes vatan haini değil mi. İktidar çok mu sevgi yumağı.
Neden AKP eleştirildiğinde hemen muhalefete yoğunlaşıyorsunuz onuda anlamıyorum. Muhalefeti övdüğümü gördün mü?
Kim gelirse gelsin mantığı ne?
Bu iktidarı halk seçmedi mi? Bir sonrakini de halk seçecek. Halk AKP yi seçince mi akıllı? Aynı cümleleri eleştirdiğiniz muhalefet kullanmıyormuydu.

Eleştiri yapınca, istifa et deyince muhalif kalıbına mı soktunuz abim :)
Kusura bakmayın ama ben binlerce hataya bile bile imza atan, ülkeyi yönetemeyen beceriksiz bir hükümete ölürüm ama yine oy vermem. Alternatif aramak zorunda değilsin. Sistemin kendisine muhalif olup boykot edebilirsin....
Boykotta bir seçim hakkıdır. İnsanlar boykot edecek kadar zeki olsaydı bugün hükümetleri yada muhalefetleri değil sistemleri konuşuyor olurduk

@Qasem, Değerli Ustadim ben direk şahsını hedef almıyorum ki senin üzerinden genel konuşuyorum şahsi algılama 😊

Iktidar gitsin kim gelirse gelsin sözü sana ait buna yemin edebilirim geçmiş konularda seninle konuşurken o yüzden dedim 😊

Bu muhaleleti denesin demek sen sakamisin Cumhuriyet ten beri denenmedi bu muhalefet bu zihniyet sen kafa buluyorsun sanırım benimle duymamış olayım bu sözünü 😂

Ben hiç sozumde eleştiri olmasın demedim bende eleştirdim yeri geldiğinde daha şiddetli hemde..

Senden oy ver diyen olmadı boykot en doğal da hakkin 😊

Bak ne güzel söyledin kuru muhaliflik yerine sistem üzerinde kafa yormak en mantıklısi dediğimi ikrar ettin Ustad bak ilk defa bir çizgide birlestik 😂

@Qasem, geçtiğimiz konuların birinde söylemiştin sana olmayan bir sey isnat edecek kadar düşmanın değilim dostunum ben senin 😊

Sen beni anlıyorsun Değerli Ustadim sadece düşüncelerine karşı bir ses çıktığı zaman kızıyorsun bunu da kasıtlı yaptığımi sanıyorsun halbuki alakası yok 😊

Kabullenmek seni kızdırıyor Ustadim 😊

Son düzenleme:
@Qasem, ben yanilsamda hakikat asla yanilmaz..

@Qasem, senin benim değil mutlak değişmeyen hakikatten bahsettiğim hani kabul etmediğin sunan bile bana sinirle cevap verdiğin kaçtığın hakikatler Ustad..

Hani ben boş tenekeymisim ya Ustad 😊

@SiyahSancaktaR, abi sen niye üstüne alındın?. hayat yada forum senin üzerinde mi dönüyor abim. Cidden ayıp ediyorsun.

Sana göre hakikat bana göre değil, kendi hakikatini bana dayatamazssın.
Senin doğruların hakikatlerin seni bağlar kimseyi değil abim. Ben hayatım boyunca kimseye sinirle evap yazmadım :)

@Qasem, dayatma aklımdan geçmedi değerli Üstadım haddime bile değil munazara yapıyoruz neyse burda kapatıyorum ben sustum
😊

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri