Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

AÖL Sınavları Ne Zaman?

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
2020 2021 MEB ile AÖL sınavları ne zaman yapılacak? Açık lise AÖL 1.dönem sınav takvimi ve sınav tarihleri!
Açık öğretim lisesi öğrencilerinin gündeminde AÖL sınav takvimi ve sınav tarihleri yer alıyor. Belli sebeplerden ötürü liseyi dışardan bitirmek zorunda kalan öğrenciler için sınav tarihlerini araştırıyor. Bilindiği üzere sınava girecek adaylar kayıt yenileme ve ders seçimi işlemlerini tamamlamıştı. Öte yandan sınav yerleri birkaç gün öncesinde açıklanacak. Şimdi ise gözler açık lise sınav tarihlerine çevrildi. Peki AÖL sınavları ne zaman? 2020 2021 MEB ile AÖL 1.dönem sınav takvimi ve sınav tarihleri

2020 2021 MEB ile AÖL sınavları ne zaman yapılacak? Açık lise AÖL 1.dönem sınav takvimi ve sınav tarihleri!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan takvime göre, AÖL sınav tarihleri belli oldu. Açık öğretim lisesi öğrencileri kayıt yenileme ve ders seçimi işlemlerini tamamlamıştı. İlk dönemde uygulanacak olan sınavların tarihleri açıklanan MEB takvimi ile 2020-2021 eğitim öğretim yılının başında duyurulmuştu. Peki AÖL sınavları ne zaman? 2020 2021 MEB ile AÖL 1.dönem sınav takvimi ve sınav tarihleri
AÖL SINAVLARI NE ZAMAN?
AÖL sınav tarihleri ve sınav takvimi son günlerde epey araştırılmaya başlandı. MEB Bakanlığı tarafından yayımlanan takvime göre AÖL 1. dönem sınavları 5-6 Aralık günü gerçekleştirilecek. Açık Öğretim Lisesi 1. dönem sınav yerleri yakın zamanda açıklanacak. Haberimizde, AÖL sınav tarihlerine ve sınav takvimine ulaşabilirsiniz.

837

AÖL SINAVLARI NE ZAMAN? AÖL 1.DÖNEM SINAV TARİHLERİ

2020-2021 AÖL 1. dönem sınav giriş yerleri 2 Aralık Çarşamba günü erişime açılacak. AÖL 1. dönem sınavı 5-6 Aralık 2020 tarihlerinde uygulanacak.
Sınavların ertelenmesi veya tarihin değişmesiyle ilgili yetkililer resmi bir açıklamada bulunmamaktadır. Gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz...
AÖL SINAVLARI NASIL YAPILIYOR?
MEB Açık Lise AÖL sınavları, Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün belirlediği okullarda merkezi sistemle düzenlenmektedir.
Her soru 4 seçenekli olacak. Her dersten 20 soru sorulacak. Her doğru yanıtın değeri 5 puan olacak. Yanlış yanıtlar doğru yanıtları götürmeyecek. Sınavların değerlendirilmesi Açık Öğretim Lisesi yönetmeliğine göre yapılıyor.

344

AÖL SINAV TAKVİMİ- 2020 2021

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Açık Öğretim Lisesi 1. Dönem İlk Kayıt ve Kayıt Yenileme İşlemleri 31 Ağustos - 9 Ekim 2020
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Ders Seçme ve Sınav Merkezi Güncelleme İşlemleri 11 Eylül - 09 Ekim 2020
2020-2021 Eğitim Öğretim yılı 1. Dönem Sınav Giriş Belgelerinin Sistem Üzerinden Yayınlanması 2 Aralık 2020 Çarşamba
2020-2021 Eğitim Yılı 1. Dönem Sonu Sınavları 5-6 Aralık 2020

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar