Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Eğlence Ağustos ayı enleri 2022

Placidus

FK Yorumcu
FK Yarışmacı
JkcUDD
Takım
jXd4NV
FK Üye Enleri

FK en beğendiğiniz Nicki : @SiyahSancaktaR 🇹🇷
FK en faydalı paylaşımlar yapan Üyesi :

@AsyA

FK en iyi yorumlarına sahip Üyesi : @SiyahSancaktaR farklı bakış açıları ve yaklaşımları tespit ve teşbihleri çok yerinde 👏

@Dil-figar güncel bilgiler konusunda zamanında paylaşımları çok yerinde 👏

@Qasem konulara ve içeriklerine yaklaşımları detaylı anlatım ve tahayyül yeteneği faydalanılması gereken seviyede 👏

@Meva yaklaşım ve tarzı forum sitesi içerisinde farklı bir hava yaratıyor 👏

@EfuL!m ilgi ve yardım konusunda özellikle yorumlarda kullandığı üslup gerçekten forum bazında örnek teşkil edecek şekilde 👏

FK en çok faydalandığınız Üyesi : @AsyA önemli gün ve geceleri ☺ bilgi dağarcığımıza dipnot olarak işlemesi takdire şayandır. Özellikle teşekkür etmek istiyorum emeklerine sağlık 👏

FK en özgün paylaşımlar yapan Üyesi : @Dil-figar @Meva
FK en çok dikkatinizi çeken üyesi : @Dolunay
FK sizi en çok güldüren Üyesi : @Dolunay
FK en aktif üyesi : @EfuL!m
FK en popüler üyesi : @AsyA @Dolunay
FK daha çok görmek istediğiniz üyesi : @Meva
FK en çok özlediğiniz üyesi : -
FK en çok okuyan / kültürlü Üyesi : @Qasem @AsyA
FK en iyi Avatar ve imzalı Üyesi : @SiyahSancaktaR ( imza) @Meva ( Avatar )

FK Forum Enleri :

FK en beğendiğiniz Bölüm : FK Sözlük
FK en faydalandığınız Bölüm : Serbest Kürsü
FK Gereksiz gördüğünüz kategori : Başlıklar kullanıcıya özel olduğu için gereksiz olarak hiçbir başlık işaret edilemez
FK en çok ilginizi çeken konusu: Kalem erbabları başlığı içerisinde yer alan içerikler
FK ne olursa forum daha iyi olur dediğiniz ne var? : Temel olarak sağlam olduğunu düşündüğüm için zaman içerisinde kullanıcı talebine yönelik farklı içeriklerle tarzlar yaratılabilir.
FK şikayetçi olduğunuz herhangi bir şey: Kendimden şikayetçiyim ☺ bu aralar ilgilenemiyorum forumla farklı proje ve içeriklerle en kısa sürede başlayacağım ama olsun şikayetçiyim dedim bir kere ☺

Nacizâne tanıdığım ve etkileşimde olduğum arkadaşlar ekseninde enleri paylaşmaya çalıştım umarım tespitlerde kusur olmamıştır 😌

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar