Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Afyonkarahisar

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Afyon güzel memlekettir. amasya çorum aksaray konya nigde . iç anadolu ya bağlı bunlar bi nevi. istanbul lanet bir şehir ama bırakılmıyor yaşayan iyi bilir

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
Güzel ve huzur veriyor insanları gibi ? birgün görmek nasip olur inşallah ? ben yemeklerini de merak ediyorum onları da paylaşınız pilisss??

ZARiP

FK Meteorolog
sebep

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Burada hic bulunmadığı için saçma gelmiştir. Şimdi dışarıya çıkarım korktuğum tek şey köpekler olur.
Hiç suç işlenmez mi, elbet işlenir ama oranlar çok azdır.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Nokta bi dışarı çık istesen korktugun sadece köpeklermi olacak .. olay senin korkman korkmaman değilki .. güvenlik.. bu istatilikler çok saçma .. Türkiyede kilis diye bir yer var mesela bayburt var mesela :D yani afyon olması saçma kalabalık sayılır yine orası bu istatislikler yanlıştır o yüzden gerçekten saçma

Az araştırdım meraktan alakasız istatislikler var .. mesela ne olarak aratırsan onun istatisliği çıkıyor hep farklı ? demekki cidden saçma . Ama en mutlu şehir sizin orayla konya olabilir o doğru çıkıyor

ZARiP

FK Meteorolog
Senin araştırdığın güven istatistikleri senin düşüncene saçma gelirken mutluluk oranı senin araştırman doğrultusunda sana mantıklı geldiği için saçma değil, ilginç argumanlar gerçekten.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Senin araştırdığın güven istatistikleri senin düşüncene saçma gelirken mutluluk oranı senin araştırman doğrultusunda sana mantıklı geldiği için saçma değil, ilginç argumanlar gerçekten.
İstatislikleri benmi yapıyorum kardeşim bu nasıl bir kafa ? Sana ben lafmı ettim saçma sapan iststistlikler üzerine alınmandaki olay ne ? Bu kafayla fazla ilerleyemezsiniz ha söylüyim. . KOFTİ asparagast haberlerin paylaşımı karşısında gerçek istatislikler çıkıyorsa benim yapacagım birşey yok. Bak aynı kaynaktan yararlanıyoruz google demi bana farklı sana farklı sonuç çıkarmıyor bu ..senene bak bi 2015.. ben sana 2020 den bahsediyorum.. aldığın bilgileri bir kontrol ette savun

ZARiP

FK Meteorolog
senle bu konuda tartışırdım ama benle o seviyeye gel tartışcam senle ama yine de bazı hayat için öğütler vereyim sana.
oraya kocaman kaynak yazmışım ve istediğim zaman diliminin istatisiğini, araştırmasını koyarım sana ne bundan sayın yönetici.
bu kafayla yüksek lisans yapıyorum ben istersen eğitim olayına gelmeyelim, he geleceksek senin kafaya gelemem zaten ben.
seviyesiz bir hal içinde tartışmaya getirmeye çalışıyorsun böyle devam.

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
İllere göre Türkiye’de gece yalnız yürürken kendini güvende hissedenlerin oranları (%)
1-Afyon: % 87,2
2-Bayburt: % 86,0
3-#Rize: % 85,3 ...

İzmir: % 60,1 Ankara: % 51,1 İstanbul: % 45,1

Kaynak: İllere Göre Türkiye’de Gece Yalnız Yürürken Kendini Güvende Hissedenlerin Oranı (%) (2015 Yılı) – @DrDataStats

Bana göre bugün bile bu istatistikleri sonuna kadar hak eden bir şehir.
İki öğrencim ve bir dergi yazarımız Afyonda okumuş her açıdan öve öve bitiremiyorlardı...

İstatistiklerde taban yapan Şehir Adana :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar