Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Eğlence Başınıza gelen komik anlar...

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
@SiyahSancaktaR, ben adanaya davet ettim gel misafirim ol dedim :)
Baktı benden kurtuluş yok açıklama yapmak zorunda kaldı. Tabi uzun süre hala erkekmiş gibi davranıyorum, zihnime öyle işlemiş napim :)
Bu daha komik olmuş değerli Üstadım :D

Ama öğrenince uzun süre şoku atlamadım :)

Ama yanlış davrandım yada kelam kullandım mı diye ama sağolsun her haliyle sorun olmadığını belirtti :)

Rabbim iki cihanda razı olsun inş :)

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
Bir gün akşam şube ce yemeğe götürdü yemeğe müdürümüz eğlenmek için gayet nezih bir yer hoşuma gitti keyifler yerinde Can dostum var beraber başladığımız ise müzmin bekâr disariya çıktı sigara için gelirken bir baktık hepimiz donduk bir an arkadaşımın yanında güzel bir hanım elele geliyorlar ikisi de tel ile konuşuyor hepimiz dumur olduk yanımıza yaklaştıklarında bir an kız ile gözgöze geldiler ve ikinde bir çığlık havaya zıpladılar dalgınlığin böylesi ikisi de birbirini tanımıyor biz dahil mekanda gülmekten karnı ağrımayan kimse kalmamıştı :D

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
Bankaya ilk başladığım zamanlar bir süreliğine giseye verdiler hiç bilgim olmadan yaparsın o potansiyeli gördüm dedi müdür sanki çocuk oyuncağı :) bir hafta sonra 10bin açık verdim delirecem bakıyoruz yok hep beraber müdür dahil kafayı verdik kasama 3 saat geçti yok o açık beni takla arttırır karin tokluğuna çalışırım :) bir süre sonra hanım arkadaşım tesadüf eseri hatayı buldu buldu ben heyecandan ve dalgınlıkla sevinçle bir çığlık hanım arkadaşa bir sarılıp etrafımda 3 tür döndürmüşüm :D ve herkes dumur sonuç 1 ay yüzüne bakamadım sonra alıştılar dalgınlıklarima :)

Uz@Y

Uz@Y
Yurt dışında 4 arkadaş ofisde oturuyoruz midem felaket agriyor bir arkadaş da iki tane soda var dedim birini bana ver hava soguk kar diz boyu magazine gitmeyeyim simdi aksam giderken ben sana alırım yok vermem dedi oğlum yapma etme midem agriyor yok vermem dedi çok iyi biri ama yok dedimi olay biter mumkun degil donmez .
Tamam dedim bunu unutma bunun acısını alicam senden dedim .

Aradan 15 20 gun gecti gittim soda aldım depoya gittim oturdum aldığım sodalari içtim bos bir şişeye makina yağını doldurdum ağzını aynı fabrika çıkışı kapattım çıktım sahaya arkadaş da sahada ekibini bir yere toplamış konusuyor gittim yanlarına baya sinirli dedim sakin ol amca oğlu al soda iç sakin sakin konuş soda yi iki yudum etti. Ama makina yağı mideye gitti ne vardi lan bunun icinde dedim makina yagi şifa niyetine yarasin :) bir hafta yemek yemedi 7 gun 7 gece si lavaboda istirfa etmekle geçmişti:)

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
Bankaya yeni başladığım zamanlar bir beyefendi geldi önüme işlemi acele heyecanlı bir an hapşırdı yüzüme elinde olmadan ama şiddetli yüzüm başım battı ve bende o an tepki ile bir tokat yapıştırdım adam karsi duvara yapıştı :D elimde olmadan sonuç ben berbat onu yüzü çarşamba pazarı hep beraber gülme krizine girdik. ertesi gün takım elbise ile geldi mağaza sahibiymiş.. :)

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Başlığı her görüşümde bir şeyler yazmak istiyorum yazacak hiçbir şey bulamıyorum. Ne renksiz bir hayatım varmış benim E)):

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Başlığı her görüşümde bir şeyler yazmak istiyorum yazacak hiçbir şey bulamıyorum. Ne renksiz bir hayatım varmış benim E)):
Benim çok var ekşınlı bir hayatım komik anlarım çok oldu yazsam sayfalar yetmez ?

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
Yine bankada ilk ayım önceden emlak sektöründe tecrübemden dolayı müdürüm müşteri bulma ve satış konusunda görevlendirdi bir müşterimizin yüksek bir kredi çekme durumu vardı bazı mülklerine teminat olarak eşinin de imzası gerekiyordu müdürüm o müşteri ile gönderdi ve sıkı tembih etti eşinden mutlaka imza almamı ve yola koyulduk adamın villasına doğru yolda bana güzel kardeşim eve gitmeye gerek yok ben eşimin imzasını taklit ediyorum birebir gel ben atayım imza krediden sonra sana 20 bin tl helalinden dedi ohh dedim kar süper :D tabi ki reddettim villaya gittik eşi imza atmadan önce beni kenara çekti gizlice eşini kastederek ağızini bozarak bu .... adama kredi çıkarma sana 30 bin dedi bi dakika dedim esprisine müdürümü aradım böyle böyle dedim yaşadım iyiki varsınız dedim seni gebertirim dedi güzelce tabi ki şaka yapıyordum bu olaydan sonra bu konular daha da kitledi saygıdeğer müdürüm güvendiği için başıma is almıştım :)

Uz@Y

Uz@Y
Romence de ayça burda yada burası demek sabah kahvaltı yapıyorum arkadaşın biri geldi başkan bir şey dikkatini çekti mi ne gibi dedim romenlerin isimleri ile alakalı dedi yok dedim .
Otel de her yerdeki bayanların ismi ayça diyor:) nerden çıktı dedim konuşurken iki kelimeden biri ayça dedi :)
Allah ım yarattın takip et kurban olayım

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
Bir kaç gün önce zengin ama cimriliği meşhur Aksekili amcayı kendi arabası ile hastaneye götürken 4 yol ağzında makus talihsiz kaderim olan acemi bir hanımın yol hakkı bana ait olduğu halde bana bakmayıp direk yola birden hızla atılması ile durmama imkan olmadan çarpıştık :)

Önce direksiyona hızımı alamayıp on cama kafa attım emniyet kemeri sigara aşkına o an çıkarmıştım Araçtan indim önce sigara yaktim bayanı inceliyorum kadın indi ama nasıl gülüyor yerlere yatıyor gülmekten sakinligim sinire dönüştü ama ses etmiyorum birden gülmedi ağlama krizine dönüştü ayakta duramayarak bana sarıldı ağlamaya başladı meğerse korkudan o an şoka girip gülüyormuş.

Yolun ortasında suratim dağılmış bir elimde sigara ve o manzara gerçek ten çok komikti :)
Aksekili amcam taş gibi şükür ona bir şey olmadi ambulans gelmez bir türlü kadın kendine gelmeyince mecburen o halde taşıyıp arabaya hastaneye vardık..
Aksekili amcam beni muayene ettircektin arabam gitti diye bana trip atınca şeytani bakışlarımdan tırstı ve sustu korkudan :)

Doktor muhterem sen manyakmisin dedi nerden anladin dedim haklısın :) suratın dağılmış belki iç kanama geçirdin sen kahramanlık yapıyorsun :) dedim kötülere ve delillere bisi olmaz rahat ol :D

Ertesi gün araçların kaza raporu uğraşırken kadın abim sana hakkım geçti yemek ısmarlayayım dedi Muhterem kardeşim mümkünse uzak dur yeter istirham ediyorum dedim :)

Komik olan Aksekili amcam hala bana triple ne zaamn gideceğiz diyor tekrar :)
Evlatları hiç birini istemiyor tek kahrını çeken benim amcanın :)

Aynaya bakıp sen bir aysın türküsünü söylemek geliyor içimden suratımin güzelliğine :D

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
@AsyA, Âmin Âmin Ya Muin Rabbim iki cihanda razı olsun inş değerli muhterem varolasın ecmain :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar