Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Arşiv 3 üye 3 yorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
@Qasem : Özgünlüğüne olan düşkünlüğü özgürlüğüne olan düşkünlüğüyle yarışır.
@SiyahSancaktaR : Tam bir Osmanlı torunu. Saygılar muhterem abim.
@AsyA : Nasıl anlatsam sanki kimse anlamasa bile o anlıyor gibi yokluğumu ya da durgunluğumu hissiyat abidesi.

@ZiLaN @Meva @Dil-figar

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
@ZiLaN kendine has duruşu ile nerde nasıl konuşmasını bilen özgün hakikat ekseninde yorumları ile kendine özgü enerjisi pozitifliği hoş sohbetli çok değerli ve kıymetli muhterem kardeşim benim ama gel artık istirham ediyorum :)

@Dil-figar ağır ve vakurlu yapısi ile saygın bir duruşa sahip yerine göre gerekli konuşan konularını özellikle takip ettihim kadim nasihatler ve uslanmış gönül gibi güzel paylaşımlara sahip pozitif yemek zevkini protesto ettiğim şikayet ettiğim tek noktası latife yaptığım da bozuluyor mu kırıyorum mu anlamadığım çok değerli ve kıymetli muhterem kardeşim benim :)

@Meva Allahım ne desem bilemedim simdi :D
Forumun deli dolu cimcime ödülüne sahip :)
Güzel konu ve yorumlara sahip pozitif kişiliğe renk katan yemek kültürü olmayan :D kendi ne has duruşu ile kırmaktan korkan saygılı efendi bütünleyici yapıya sahip aynı tenkide sahip tarafından şaka yaptığım zaman verdiği tepkisizlik ile gıcık olduğum abisinin cimcimesi çok değerli ve kıymetli muhterem kardeşim benim :)

@ZARiP
@BaRoN
@AsyA

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
@ZARiP Forumların bana kazandırdığı iyi insanlardan fkpapatya11

@BaRoN forumumuzda emeği çok. En'lerde düşüncemizi yazarken biraz fazla tekrarladık galiba, bir daha enlerimizde olmak istemediğini söyledi :) yorumlarda daha çok görmek isteriz. Boylece onun hakkındaki görüşlerimiz çeşitlenir :) mesela en kültürlü üye, en iyi yorum yapan üye, en çok gördüğünüz üye bölümleri olabilir fkpapatya11

AsyA forumun en gereksizi fkpapatya8

@everekli38
@Kenshi
@Yaren

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
@AsyA, forumun mihenk taşından olmazsa olmazı naif kırmaktan korkan hep yapıcı tarafta yer alan şahsına münhasır duruşu ile asilliği yansıtan faydalı konuları ve yorumları ile zirve yapan kendi ni gereksiz görerek kinadiğımfktrip4
çok değerli ve kıymetli muhterem :)
Beni buna sen zorladın değerli muhterem :)

BaRoN

BaRoN
Burç
Koç
Meslek
kimya
Memleket
Amasya🍎
O8yPI5
@ZARiP Forumların bana kazandırdığı iyi insanlardan fkpapatya11

@BaRoN forumumuzda emeği çok. En'lerde düşüncemizi yazarken biraz fazla tekrarladık galiba, bir daha enlerimizde olmak istemediğini söyledi :) yorumlarda daha çok görmek isteriz. Boylece onun hakkındaki görüşlerimiz çeşitlenir :) mesela en kültürlü üye, en iyi yorum yapan üye, en çok gördüğünüz üye bölümleri olabilir fkpapatya11

AsyA forumun en gereksizi fkpapatya8

@everekli38
@Kenshi
@Yaren
Zor bir durum aşırı yoğunum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar