Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Tartışma Yoksulluk her geçen gün ağırlaşarak artıyor mu?

müstahsen

FK Üyesi
Qasem 'incinmişsin'den öte bir durum yasadıgın aşikar.. :)

Fiyat artışların ozellikle de petrolün misliyle bizde daha cok artması; bakıyorum hic de trafigi azaltmadı..:) petrol konusunda vergiden vazgebilirse fiyatları durdurabilir, lakin bu sefer devletin kasası zayiflayabilir..

Daldan dala, yada uzunca cevaplar yazmayı sevmiyorum..Akp'nin ilk 10 yilinda sicak para vardı..Feto vardı..Ben o gunlerde bile bu devran boyle gitmez diye elestiriyordum..Hatta 'islamcı'lara 2 dönemden fazla iktidar verilmemesi gerektigini her zaman savundum..

Severken ölculu sevmedigimiz gibi, nefret ederkende şirazemizin kaydiginin farkında mısin?..Birey ya da grup farketmiyor..Sözlerinin satır aralarında hınc ve nefret var..hatta intikam nidaları..;)

Ben senin analitik zekaya yatkın biri oldugunu düşünüyorum..Tek başına Akp'nin yuzunden bu hale düştük demek malumun ilanı olur..Tabi ki, Akp'nin başrol oyuncusu oldugunu biliyorum..lakin yonetmeni ve figuranlarıni es gecmek hiç hakkaniyetli degil..

Bak bugun Israil Cumhurbaekanı herzog geliyor..
Cani cehenneme!
dxiyebiliyorum sadece..:)

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
@müstahsen, AKP tek başına asla bir sebep değil.
AKP ye asla oy vermedim bel bağlamadım. İslam serüveni ile tanışoklığım bile 2010 a dayanır. Yani bir hınç yada nefrete sahip değilim. Beceriksizliğine kızıyorum. Kendilerini müslümanların halefleri gibi lanse edip bunca sahtekarlığı yapmaları zoruma gidiyor.
Feto ve AKP yol gğzergahlığı zaten farklı bir sorun. Feto ben sol cennahta yol alırken bile İsrail maşası, abd kuklası olduğunu bilir ona göre analiz ederdik. İslamcıların başın bela olacağını biz 28 şubatta çok net gördük. İslamla tanıştığımda Fetönün iğrenç yüzünü 2012 Irak, 2013 Afganistan, Moro, Eritre, 2014 suriyede çok net görmek nasip oldu. Yani bel bağlayanlardan olmadım hiç. İslami harekette bel bağlamadım asla. İslamcıların yada geleneksel islami anlayışa sahip olanlar açısından umut vadediyordu.
Erdoğan’ın ilk dönemleri sıcak para olması vs, parayı yönetme, hizmet anlayışı ümmet coğrafyasına destek olması, (Arkada iş çevirmesin rağmen) umut vadede nitelikteydi. Özellikle kemalist vesayete savaş açması bir dönem mükemmeldi, taki MHP ile yol arkadaşı olana dek...

Küresel bir kriz var. Nufus yoğun, üretim yetersiz ve yapay. Dünya nufusu kaldıramıyor. İş imkanları az. Tüketim üretim dengesizliği bir kısım insanı açlığa mahkum ediyor. Lakin AKP beceriksizliğin faturasını hala küresel krize, dış güçlere bağlaması çıldırtıyor. hele Ömer Çelik konuşunca çıldırıyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar