Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

YKupon Güvenilir mi ?

nuncela

Yeni Üye
İnstagramda dolaşırken karşıma çıktı. Yemeksepetinde indirim kuponu tanımlanmış hesap sattığını söylüyordu, sitelerini discord adresini gezdim alıp kullanan var pek inanamadım daha önce deneyip kullanan var mı ?

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Site tamaen 3. Parti bir site hiçbir şekilde Yemeksepeti ile alakası yok. Yani güvenilir değil, kullanıp kullanmamak size kalmış. Uygulamasını indirmemizi tavsiye etmem

nuncela

Yeni Üye
Arkadaşlar konuyu açtıktan sonra denedim. sorunsuz yemeksepetinde indirimli şekilde yemek siparişi verebildim o günden beri sıkça kullanıyorum çok iyi bir site tavsiye ederim .

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
@nuncela, iki defa dolandırılmanın eşiğinden döndüğüm için yinede güvenemiyorum inşallah sende sorun yaşamazsın :)

MehmetCan

Yeni Üye
uzun süredir kullanıyorum ve şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım benzer sitelerde var ama onlarda hep sorun yaşıyorum ama ykuponda bugüne kadar 1-2 sorun yaşamamışımdır kendimden sebepli sağolsunlar ondada anında yardımcı oluyorlar kesinlikle öneririm ( amacım reklam değil foruma farklı bir sebeple kayıt olmuştum konuyu görünce yorum yapmak istedim)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar