Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Güncel Yeni Dönemde okulların durumu

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Sosyal medyada açılan #okullarındurumu tagına dair diyeceklerini var.

Yeni dönemde okullar yeterli tedbir ve önlemler alınıp açılmalı. Eğitim ve öğretime kalındığı yerden örgün olarak devam edilmeli. Bunu yapmak devletin görevi. Uzaktan eğitime çocuklar adaptasyon sağlayamıyor. Geleceğe doğru kaygıları arttı. Geleceğe dair umut kapıları tek tek tükenmeden çıkar yol bulunmalı.

#OkullarınDurumu

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Hangimiz gergin değiliz ki.
Yani Kübra ve Muhammed evde bunaldılar.
Ne bilim odası ne kütüphane odası artık yetmiyor onlara..

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
Ben o yurda nasıl gideceğim, aklımda çılgınca sorular.

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Beni birileri bu tatil yerleri ve memlketerini hınca hınc doldurup da ve gençlerimiz cocuklarımız yaşlı genç demeden sıfır sosyal mesafe ile tatil yaparken okullara gelindiginde neden açılmadıgını ve devasa sorun olarak gösterilmesini açıklasın!
Heryerde normallesme ama su okullara bir prosedür getirilmeden cocukları evde okul dsiplini olmadan uzaktan eğitim altında eğitime sürüklenmeleri ..
Benim kızım orta kısım 7 den devam edicek okul ile yaptıgımız değerlendirmede bu seneden kampa alınacaktı simdi ben bu yavruyu hedefine nasıl hazırlayacagım . Ya son senelerde ki yavrularımız! Tatil beldelerindeki düzenlemeler kadar okullara ve eğitime yogunlassalar da beni şaşırtsalar . Yukarıda bahsettiğim gibi gerginim ve yavrumun ögretmeninin karşısında disiplinli eğitim almasını istiyorum haftada 3 gün mü olur sabahcı öglenci mi olur bir şekilde hallolmalı yoksa eğitim sistemi çöker bu gençlerde simdi oldugu gibi sosyal medya ve netin kıskacında heba olup giderler ..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar