Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Yedinci Koğuştaki Mucize

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AsyA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AsyA

Öylesine...
Forum Kalemi
Filmi sinemada izlediğim için keyif aldım. Sonu saçma bitsede izlemeye değer bir film.

İzlemedim aklıma aras bulut geldiğine göre fragmanda gördüğüm o film.
İzleyenlerden hep olumlu görüş yorum aldım yani öyle yansıyor izlenmesi gerek izliycem bi ara

Kore versiyonunu izlediniz mi?
Bizimkiler duygusala bağlamış iyice ama yine de iyiydi
Ovaaaaa ovaaaaaa

Çok fazla duygusallık içerdiğini söylediler halen cesaret edemedim sonra günlerce etkisinden kurtulamıyorum ..

Saçm sapan duygu kasan bir film :)
Yahu biz çok duygusalız.
Duygusallık biraz arka planda kalınsaydı daha kaliteli olabilirdi

Çok iyi bir sinema yorumcusu değilim ama diyerek devam edeyim.

Bu filmin her zamanki gibi çakma olduğunu öğrendiğimde büyük hayal kirikligi yasamistim. Lakin, senaryosu ithal bile olsa sinema tarihimizin en iyi filmlerinden biri olduğunu anlayamayacak kapasitede değilim çok şükür. Bence başrol oyuncusu Aras Bulut bu rol için çok doğru bir seçim olmuş, hakkını vere vere oynamış. Gerçekten iyi oyuncuları tebrik etmek lazım, yüzü, mimikleri, duyguyu biz seyirciye geçirişi enfesti. Elbetteki bu bir Türk filmi tabiki hataları olacak ama onları görmezsek eğer en azından basit ve klasik bir sonla bitirmemislerdi. Tamam belki muazzam bir başyapit değildi ama çok harika bir ekip çalismasiydi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri