Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Yakından görülen en ünlü kişi.

AsyA

Öylesine...
Forum Kalemi
Yakından gördüğünüz ünlü isimler kimler bakalım. İmzalı fotoğrafınız varsa onlarıda görmek isteriz :)

Benim imza almak yada ünlü olduğu için yanaşma, bunun için selam vermek gibi huyum yok.
Sibel cana hayrandım bir zamanlar.
Bir iki kez konuştum.
Onun dışında İstanbulda bir çoğuyla aynı mekanda bulundum ama sıradan insanlardan farkı olmadığı için öyle bir aha Şunuda gördüm gibi bir şeyim yok

Çok gördüm ama kalkıpta konuşmadım hiçbiri ile.
Tek derdim rahatsız etmemekti.
Bir tek gülşen bubikoğlu hariç, çocukluğumdan beri hayranıyım.

Ben çok görmedim
Vana çok ünlü gelmezdi (:

Öyle ünlülere aşırı hayranlık duymam kulağama hoş gelen her şarkıyı ,türküyü dinlerim ?
Gelelim sorunun cevabına Uğur Arslan gelmişti onun konserine gitmiştim

Haluk Levent’le havaalanında karşılaşmıştık. Valizimi almaya çalışıyordum ama kalabalıktan ötürü bir türlü ulaşamadım. Etrafa bakarken şu tekerlekli bagaj taşınan araçlardan gördüm. Onu biraz çekip aradan fırtayım derken birisi “ hey o beniiiim” dedi. Ben de panikle geri ittim. Adamın yüzüne bile bakmadım. Derken omuzumu tuttu. Baktım Haluk. Gel gel, dedi gülerek yanına çekti beni. Epey uzun bir adammış. Yanyana valizimizi bekledik, konser mi vardı vs diye sordum. Valizim gelince vedalaşıp oradan ayrıldım. Komikti.
Geçen yıl da Bursa’da Veyis Ateş ve Süleyman Özışık’tan Yazar Okulu kursu aldım. Çok keyifli bir dönem, inanılmaz bir deneyimdi. Doğan Cüceloğlu ve İskender Pala’yı da üniversitedeyken dinleme şansım olmuştu. Tabii Özgür-Der camiasından ağzım açık dinlediğim Hamza Türkmen, Rıdvan Kaya ve Musa Üzer’den de imza almışlığım var. ☺Kitap fuarlarında karşılaştığım ünlüler de oldu ama anlatmaya değer olaylar yaşanmadı. ☺

Son düzenleme:
@Hatra, Hamza abem, Rıdvan abem ve Musa ağabeyin imzaları değerlidir :)
Saygıyla önünüzde eğiliriz ozaman hocam. :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri