Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Dizi Analiz Yakamoz s245

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry

Yakamoz S-245 20 Nisan 2022 tarihinde yayımlanacak.

İnto night izlediyseniz eğer son sahnede gelen Kıvanç Tatlıtuğ'u görmüşsünüzdür.

:)

Buraya bırakıyorum. Geldiģinde net izleyip yorum yapacağım :)

Son düzenleme:

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
@Sakil Bu dizi into night dizisinden bağımsız değil mi :) ben izledim onu yeni sezonun çıkmasını bekliyorum bu dizi ondan esinlenerek mi yapılmış

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
@Meva kuzum konu aynı büyük ihtimalle dizileri ileriki sezonlarda birleştirecekler.
İnto the night da uçakla güneşten kaçıyorlardı sonra nükller sığınağa girmişlerdi burada ise denizaltıyla güneşten kaçıyorlar.
Yakamoz s245 fark olarak türk oyunculardan oluşuyor. İnto the night bildiğin gibi farklı kültürler vardı.
İnto the night son sahnesinden aslında bize bir ipucu veriyor.
Marvel evreni gibi bir bütün oluşturacaklar gibi duruyor.

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
İzledim tabiki;

Saçmalıklarla başlayacağım

İnto the night nasıl uçağın camını demirle kapadılar burda da öyle bir sahne vardı denizaltını dışarıdan bir demirle kapattılar..
Peki türk denizaltılarında kadın subay olması neyse bizi iyice cahil bellediler.
Peki türk askerlerini hırsız olarak göstermeleri mide bulandırıcı hem de öyle bir durumda.
Potansiyel tecavüzcü olarak gösterilmesini söylemiyorum bile.

Bir ara da gelir biraz da överim :D

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
@Sakil, bende izledim hrmide ilk çıktığı gün :) yazmayı unutmuşum 🙈

lacivert

FK Onursal Üye
Burç
Kova
JkcUDD
İlk çıktığı gün izlediğim ardından sinirlenip saydırdığım dizilerden biri olsa da yine de yorum yazmak istedim.
İnto the night her ne kadar mantık hataları olsa da ilk sezonunu severek izlediğim bir dizi olmuştu. İkinci sezonu da şöyle böyle bir şekilde izledim. Yakamoz'u da görünce heyecanla başlamıştım. Yine mantık hatalarını görmezden gelerek keyifle izleyeyim derken Türkleri kötü yansıtmaları rahatsız etti. Gerçekten kaba saba hırsız bir karakter oluşumu çizmişler. Bu açıdan dizi epey rahatsız etti beni. Daha iyi kurgulanabilirdi karakterler. Israrla barbar göstermeye çalışılmamızın sebebini asla anlayamıyorum. Onun dışında ve dediğim gibi mantık hatalarını görmezden gelirsek güzel bir dizi.
Devamını özellikle artık birleşecekleri için merakla bekliyorum. Umarım gelecek sezonlarda biraz karakterleri toplarlar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar