Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Xiaomi Mi TV Stick ve Xiaomi Mi Smart Band 5

ZARiP

FK Meteorolog
Sık sık gündeme gelen Xiaomi Mi TV Stick ve Xiaomi Mi Smart Band 5 modelleriyle tanışacağımız resmi tarih belli olmuş durumda.

Xiaomi Mi TV Stick, firmanın her televizyonu Android akıllı televizyon haline getiren en yeni ürünü olarak uzun süredir gündemde.
Xiaomi Mi Smart Band 5 ise firmanın Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modelinin yenisi.
İşte bu iki ürün de resmi olarak 15 Temmuz tarihinde lanse edilecek deniyor.
Aslında iki ürünün de resmi lansmanına çok gerek yok.
Xiaomi Mi Smart Band 5 zaten son bilgilere göre Mi Band 5 ile aynı özelliklerine sahip.
Mi TV Stick modeli içinse birçok önemli detay uzun süredir biliniyor. Bu iki ürünün de Türkiye’de satılması bekleniyor.

1.1 inç büyüklüğünde 126 x 294 çözünürlüğünde 24 Bit AMOLED ekran
Adet döngüsü takibi
SpO2, kan oksijen seviyesi ölçümü
Metrolojiye göre spor önerileri
Stres seviyesi ölçümü
Kalp atış ritmi ölçme
Gelen aramaları red ettme özelliği
Bildirimleri görüntüleme özelliği
Kapalı bisiklet, Eliptik, İp atlama, Kürek egzersizi ve Yoga modları
iOS ve Android uyumluluğu
Boyutlar: 47.2 x 18.5 x 12.4mm
Ağırlık: 11.9g
125 mAh kapasiteli batarya ile 14 güne kadar kullanım süresi
5ATM (50 metre) suya dayanıklılık Sensörü, Basınç değerlendirmesi, Solunum eğitimi, Uzaktan deklanşör kontrolü Üç eksenli İvmeölçer + Üç eksenli Gyro, Kapasitif Aşınma İzleme Zamanı, adımları, kalp atış hızını, etkinlikleri, hava durumunu, uygulamalardan gelen bildirimleri, çağrıları ve daha fazlasını gösterme özelliği 11 spor modu (açık koşu, yürüyüş, bisiklet, kapalı koşu, yüzme, egzersiz, kapalı bisiklet, eliptik makine, ip atlama, yoga, kürek makinesi)

SVcJxp.md.jpg

Son düzenleme:

ZARiP

FK Meteorolog
Xiaomi Mi Smart Band 5'i ölmez sağ kalırsam almayı planlıyorum.
Çok hoşuma gitti.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Benim kayın babam ingiltereden eşimle gönderirdi baya baya apple samsung ve ingiliz markalarını .. ama sıkıntı bizim ülkede pek kullanılıma müsait degil bunlar.. daha doğrusu benim gibi ve bizim gibilere .. şimdi bunlara wiriless yani buluetot bağlantısı gerekiyor kolunda.. ya ben çalışıyorum makinalara yaslanıyorum elimi kolumu dişlilere çeliklere sokuyorum olmuyor işte çıkarsamda sonradan takmanın bir manası yok kendi adıma konuşuyorum .olmuyor yani bende . bi ton yıgın olduydu her marka elden çıkarsan hediye olunca olmuyor .. hani satılma konusuna gelicem bu tip şeyler alırsanız kullanmalık alın inanın satılmıyor 5 tl bile etmiyor zor meraklısı 15 20 tanesi bedavaya gitti yük olmasın ver git kafasıyla hep verdik. modifiye olarak aksesuar olarak çok güzeller ama kullanışlı bulmuyorum ben.. kullananda vardır

Son düzenleme:

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Düşler ülkesinin deli kızı
Memleket
Dünyada bir yerdeyim
Biri bana hediye etse keşke

ZARiP

FK Meteorolog
Yani nasıl anlatayım, malımın satılması hiçbir zaman beni sevindirmemişi hatta üzmüştür.
Ki bu saatte satılacak bir durum bile olsa durur satmam, hediye ederim ve kullanımı falan gayet güzel.

ZARiP

FK Meteorolog
Xiaomi'nin en yeni akıllı bilekliği Mi Band 5, ithalatçı garantili olarak Türkiye'de satışa sunuldu. Beklentileri karşılayan bir fiyat etiketine sahip olan cihaz, tüketicilerin ilgisini çekebilir.

Mi Band serisi ile akıllı bileklik pazarının hakimi konumunda bulunan Xiaomi, yeni nesil akıllı bilekliği Mi Band 5’i yaklaşık bir ay önce duyurmuştu. Mi Band 4’ün güncellenmiş ve iyileştirilmiş versiyonu olarak değerlendirilen Mi Band 5, bugün itibarıyla Türkiye’de de ithalatçı garantili olarak satışa sunulmuş durumda.
Cihazın hemen altında manyetik şarj özelliğine sahip olan Mi Band 5, bu sayede bilekliği kordondan çıkarmadan şarj edebilmeyi mümkün kılıyor. 11 farklı spor moduna sahip olan bileklikte ayrıca kadın sağlığı modu da bulunuyor. Mi Band 5’in bir diğer özelliği ise cihaz üzerinden akıllı telefon kamerasının kontrol edilebiliyor olması.

Xiaomi Mi Band 5, özel tasarımı sayesinde 5 ATM basınca kadar suya dayanabiliyor. Uyku takip ve barometre gibi özelliklere de sahip olan cihaz, Mi Band 4’e kıyasla daha gelişmiş sensörlere sahip ve bu sayede daha hassas ölçümler gerçekleştirebiliyor.

Bugün itibarıyla çevrimiçi alışveriş sitelerinde listelenmeye başlanan Xiaomi Mi Band 5, 319,90 TL kampanyalı satış fiyatına sahip. Cihazın asıl fiyatının ise 399,90 TL olduğu belirtiliyor.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
5 lirada olsa almam
meraklısı değilim meraklıları vardır senin gibi :D

lacivert

FK Onursal Üye
Burç
Kova
JkcUDD
Ben meraklılardım. Aldım mı smart band 5 i. İlk çıktığı zaman alacaktım dedim dur fiyatı kesin düşer. Düştü de. ben 270e almıştım şuan 250'ye satışta var. Açıkçası fiyatına göre bayağı iyi. Çok hoşuma gitti benim. Ben sırf egzersiz yaparken takip edebiliyim diye istiyordum. Bayağı işime yaradı. Egzersiz modları gayet iyi. Ölçümleri 3 ve 4 e göre daha hassas. Daha doğru olduğunu düşünüyorum. Bluetooth açıkken 15 gün civarı gidiyor şarjı. Kapalıyken yaklaşık 20 gün gidiyor.
Benim gibi meraklıları varsa tavsiye ederim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar