Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Önemli Xenforo Forum Konu Ekleme Resimli Anlatım

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Arkadaslar burada Xenforo forum konu açma anlatımını resimli ve video halinde hazırladık..

Evvela konu açacagınız paylaşım içeriğine uygun forum katagorisi seçip işe başlayabiliriz ..

Ekli dosyayı görüntüle 2122

Katagori seçimi yapıp sayfayı açınız ve görselde işaretlediğimiz kutucuktan mesaj paneline giriniz ..

Ekli dosyayı görüntüle 2123

Mesaj paneline girdiniz ve artık konu başlıgınızı yazabilirsiniz ..
Ve alt kısımda metninizi paylaşacagınız görselde belirttiğimiz bölüme paylaşımınızı yazabilirsiniz ..

Ekli dosyayı görüntüle 2124

"ÖNEK" özelliği Xenforo forumlardaki özellik olmakta ve kullanılması estetik görünüm açısından hoş fakat şart degildir ..

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Emeğine sağlık.. Çok güzel ve sade anlatım olmuş.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
arkadaşlar buraya ufak bir not şeklinde size kolaylaştırıcı bilgi olsun diye yazıyorum

bazı sitelerde malumunuz resim kopyala desenizde kendi alanında barındırdığı için buraya yapıştırsanızda resim gözükmeye bilir..
benim size tavsiyem konu paylaşacagınız zaman veya resim alıp atacagınız zaman en kolayı hiç ugraşmadan
sağ tık yapıp resim adresini kopyala diyip alıp sonrada burda ister alttaki ister üstteki farketmez resimi link ile paylaşa yapıştırdığınızda resimi paylaşırsınız..
neden bunu diyorum çünkü bazen sitelerde her zaman linklemeyle yükleme yapmazlar kendi sprictleri kurulu olur bizimde sprictimiz var mesela direk adres alsalarda direk atınca resim gözükmez o yüzden link yani resim adresini kopyala diyip atarsanız linki resim yükleme alanına işiniz daha kolay olmuş olurr tek el ile :D
pc için bu böyle bazı mobil telefonlardada bu böyledir basılı tutarsın resim adresini kopyala dersin gelirsin burda yüklersin.. hani bazen googlede resim kopyalamak için içine girmek gerekiyor ya bu adres kopyala olayı baya kolaylık oluyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar