Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Biliyor musun? Uyandığınızda iki bardak su içmek.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AsyA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AsyA

Öylesine...
Forum Kalemi
Uyandığınızda iki bardak su içmek gün boyunca daha mutlu, daha keskin ve daha enerjik hissetmenize yardımcı olabilir.

IMG_20220714_154452.jpg

Benim suluğum var iki bardaktan fazla sabah uyanınca hepsini içiyorum su içmeyi çok seviyorum :)

Yatarken uyandığımda gün icin de belki günde 20 litreden fazla tüketirim çocukluğumdan beri bir sürü tıbbi efsane söylediler şeker hastası bilmem ne ama hiç biri yok Allaha şükür :)

20 lirte mi. Büyük damacana kac litre. Biz çeşmeden içiyoruz suyumuz temiz, bilmiyorum kac litre oldugunu. 19 dan biraz fazlaydi sanki. Onu bitiriyorsun bir günde :oops:
Istanbul da su bile parayla. Iyi yaşıyorsun muhterem :)

@AsyA, Benim oturduğum yerde her mahallede 2 çeşme var doğal kaynak suyu içme suyunu ordan kullanıyoruz değerli muhterem :)
Istanbulun her yerinden yüzlerce insan şu alamaya gelir her gün yani bedava içme suyum :D

Evet bitiyorum çocukluğumdan beri öyle içtiğim cayın haddi hesabı yok tam tiryakiyim şimdiye kadar ölmediysem demek ki bu yüzden ölmem heralde :D

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri