Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

TR Haberler Ümit Özdağ: Türkiye'de iç savaş çıkacak

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Meva
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Meva

İçinden geldiği gibi yaşa :)
Haber Editörü
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ Türkiye'de iç savaş çıkacağını söyledi.

1656924730538.png

Verdiği bir röportajda Özdağ, Türkiye'de iç savaş çıkacağını söyledi.

Ümit Özdağ, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne oluşturulabilecek en büyük tehdit nedir?" sorusuna şu ifadelerle cevap verdi:

"İç savaş. İç savaş. Daha büyüğü yok zaten. Ekonomik maliyet 100 milyar doları aştı. Her gün bedel ödüyoruz. Sokaklarımız güvensizleşti. Çeteler oluşuyor ama sonuçta bir iç savaş çıkacak. Yüzde kaç ihtimal? 99 mu? Hayır. Yüzde 100. Mesele ne zaman olacağı."

Ekli dosyayı görüntüle videoplayback.20220704103013.mp4

Kaynak : Mepa News

Adam tam bir. Pravakatör ajan...
Muhtemelen dezenfarmasyon için özel eğitim almış...
Çıkarsa çıkar saflar çok belirgin Özdağ...

@Qasem, Üstad bu adam Chpli Engin Altay ve diğerleri çalıştığım benzin istasyonuna sık uğrarlar...
Istasyon kuzey marmara otobanının üstünde..

Buna ve diğerlerine özellikle sordum bu yolu neden kullanıyorsunuz rahat akici ve hızlı oluyor dediler dedim ki hükümeti eleştirdiniz bu yol için kıyameti kopardınız mecliste o nasıl oluyor dedim meclis başka rahatlık başka diyor :D

Bunların muhalefeti bu kadar işte :D

@SiyahSancaktaR, bence yanlış bir eleştirme olmuş. Bu halkın parasıyla bu yol yapılmışsa yeri gelir eleştirir ve yapıldığı içinde kullanılır. Yani bana göre adamlar çok çok haklı. Bende olsam hem eleştirim yapar hemde kullanırım.
Mesela hastaneler...
Eleştirimin hedefinde ama kullanıyorum da...

@Qasem, Ahh Üstadım Ahh beni ne zaman anlayacan saçımı başımı yolacam:D

Katı bir şekilde şeref vatan meselesi gibi kürsüde kuru kahramanlık yapanlar yapılan hizmetleri en başta kullanan ve seven kesimin tükürdüğü yalaması iki yuzluluge dikkat çekiyorum muhalefetin ne kokuşmuş olduğunu göstermek istiyorum sen bireysel üstüne alınıyorsun..

Tamam duran adamsin ona saygım var :D

Ne olur muhalafet ile ozlestirme kendi ni sana değil lafım bir kere anla beni saçımı sıfıra vuracam :D

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri