Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tartışma Tam kapanmanın hedefi halk sağlığı mı, turizim mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Qasem
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Qasem

🌿🌼
Qasem
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Turizm Bakanı Ersoy: "1 Haziran itibarıyla turist trafiğini açmak için hedefimiz, 17 Mayıs sonrası vaka sayısını 5 bin altına çekmek. Bu sayıya inersek 30 milyon turist bekliyoruz" demiş.

Birileri "sağlık herşeyden önemli" derse inanmayın, yok öyle bir şey!

Sizce halk sağlığı mı hedefleniyor yoksa Turizim mi?

Çok açık değil mi?
Yoksa ben mi yanlış yorumluyorum?

Para para para.

Hükümet biliyor tabii bu ülkenin gelir kapısı turizm. Esnafmış, kobiymiş, çalışanlarmış mühim değil. Turizm.

Bu kadar sene ekonominin içinden geçtikten sonra, ayakta kalabilmek için gereken tek şey yabancının para bırakması. Bu da sadece turizmle oluyor malesef.

4 maske dağıtamayan veya dağıtmayan devletin halkın sağlığını düşündüğünü kimse sanmıyor umarım.

Aşı çalışmaları da ilerledi. Herkes kendi sorumluluk alanıyla ilgili açıklama yaptığı için sorun yaşanmış olabilir. Haziran sonuna kadar 40 yaşına kadar herkesin aşılanacağını haberi çıkmıştı. Belki zaman kazanma amaçlı yapılmış olabilir.

Aşı çalışmaları da ilerledi. Herkes kendi sorumluluk alanıyla ilgili açıklama yaptığı için sorun yaşanmış olabilir. Haziran sonuna kadar 40 yaşına kadar herkesin aşılanacağını haberi çıkmıştı. Belki zaman kazanma amaçlı yapılmış olabilir.
Sanmam. Sonuçta hepsi biliyor.
Ticarette de sorumluluk alanını bilirsin ama konuya da hakimsindir aslında. Bazen ağzından kaçırırsın.
Ticaretle uğraştığım için örneği burdan verdim.
Bu arada Siz iyileştiniz inşAllah.

Sanmam. Sonuçta hepsi biliyor.
Ticarette de sorumluluk alanını bilirsin ama konuya da hakimsindir aslında. Bazen ağzından kaçırırsın.
Ticaretle uğraştığım için örneği burdan verdim.
Bu arada Siz iyileştiniz inşAllah.

Bugün 9. gün. Sadece biraz halsizlik var :) Teşekkür ederim İsrâ :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri