Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Sözlük Süleyman Soylu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HUNTER47
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HUNTER47

Osmanlı Torunuyuz
Yeni Üye
Burç
Terazi
İsim
Halil İbrahim Bal
Memleket
Reşadiye/Tokat
wcPQ7a
Takım
lIr3ry
İçişleri Bakanımız Göreve Geldiği Bu Yandan Teröristlerin Yüzü Gülmedi Gülmesin İnşallah

İlk zamanlar sempati duymuştum, zaman geçtikçe olaylara yaklaşımı ve saptırmaları beni soğuttu.
Eski Türkiye özlemi çeken derin yapılanmaları özleyen biri olarak görüyorum. Göreve geldiğinden bu yana faili meçhul ve kaybolmaların arttığı içişleri bakanı olur kendileri.

teröristlerin ve yandaşlarının korkulu rüyası o yüzden sevmezler... hoş son zamanlarda bende sevmiyorum aşırı sert abi .. süleyman abii desek ne var lan fetöcü diycek potansiyele sahip :haha:
kişilik olarak biraz baktımda sempatik adam ama işinde fazla sert :D asker menşeili gibi.. he terörist degilim he askerde 3 kurşunla kaçakcı vurdum ? kaçakcı görünümlü hainler

Zamanında şirketimizin sigortacısı idi nasıl oldu da içişleri bakanı olabilme mertebesine ulaştı bizde anlamadık fakat tam bir karadenizli geni taşıyor olması aksanına ve mimiklerine yerleşmiş Velhasıl sertliğini Genlerinden almiş mangalda kül birakmiyor esiyor deli deli :cool:

Zamanında şirketimizin sigortacısı idi nasıl oldu da içişleri bakanı olabilme mertebesine ulaştı bizde anlamadık fakat tam bir karadenizli geni taşıyor olması aksanına ve mimiklerine yerleşmiş Velhasıl sertliğini Genlerinden almiş mangalda kül birakmiyor esiyor deli deli :cool:

Türkiye’nin her köşesinden insan tanıdım ve her birinin özellikleri Farklı fakat bu farklılık onların mizacı .
Beni ilgilendiren yönleri ise ; dürüst,yalan söylemeyen,içi-dışı bir olmaları ..?

Bu iki yorum da sizin hocam, sanki biraz çelişki yok mu?

Bu iki yorum da sizin hocam, sanki biraz çelişki yok mu?
Burada bir çelişki göremiyorum @ZARiP hocam memleket ruhu ,yaşam sürüyorsa O belde de oraya göre değişir Süleyman bey de Karadeniz de yetişen biri olduğu için ve şahsımın da dipten başa deliliği hastalığa ulaşmış biriyle hayatımı geçirdiğim için bilirim genel olmasa da oranın havasına bürünebiliyor .
Teşbihte hata olmasın örnek verecek olursam, Sayın Cumhurbaşkanımız Rize’li ama biz onu evvelinde Kasımpaşalı olarak bildik sonra Karadeniz’li olduğunu bildik :cici:

Bana hala değişik geldi ama ısrarcı olmayacağım ?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri